Silesion.PL

serwis informacyjny

PZBuk sponsorem polskiego hokeja

Polski Związek Hokeja na Lodzie poinformował 9 grudnia 2018, że nowym sponsorem związku został najmłodszy polski bukmacher, firma PZBUK.

Dla zakładów bukmacherskich PZBuk jest pierwsza umowa sponsoringowa. PZBuk w ramach umowy sponsoringowej otrzymał  tytuł SPONSORA GŁÓWNEGO Polskiej Hokej Ligi, SPONSORA Pucharu Polski, a także nabył prawa do używania nazwy ;Sponsor Reprezentacji Polski’ oraz ‘Sponsor Polskiego Hokeja;”

 – “Mamy przyjemność poinformować, że Sponsorem Polskiego Hokeja został PZBUK, działający w Polsce legalny bukmacher. Podpisana umowa obowiązuje do końca października 2019 z możliwością przedłużenia” – czytamy w komunikacie PZHL

O tym, że Polski Związek Hokeja na Lodzie doszedł do porozumienia z prywatnym sponsorem poinformował jego prezes Mirosław Minkina. Stało się to na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, na której szefostwo hokejowej centrali składało raport z obecnych działań i stanu zadłużenia.

PZBuk posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów sportowych online pod numerem PS4.6831.26.2017; Bukmacher PZBuk to nowy zakład bukmacherski posiadający licencję polskiego Ministra Finansów oferujący zawieranie zakładów sportowych przez internet. Pełną funkcjonalność firma uzyskała we wrześniu 2018 roku. Właścicielem bukmachera jest Co-Gaming Limited. Więcje o tym bukmachere przeczytasz w naszej recenzji pod TYM linkiem

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author