Silesion.PL

serwis informacyjny

Świąteczny Kalendarz 2021 PZBuk z codziennie nową ofertą

Swiateczny Kalendarz PZBuk z codziennie nowa oferta

Swiateczny Kalendarz PZBuk z codziennie nowa oferta

Świąteczny kalendarz legalnych zakładów bukmacherskich PZBuk pełen bonusów, darmowych zakładów i innych niespodzianek właśnie wystartował! Pierwszego dnia, na dobry początek czeka na Ciebie 100% BONUS!

Zaglądaj każdego dnia i zgarniaj darmowe zakłady, bonusy i wiele innych atrakcji!

Zainstaluj aplikację PZBuk i bądź na bieżąco ze wszystkimi promocjami. Każdego dnia dostaniesz od bukmachera PZBUK przypomnienie o nowej ofercie z kalendarza, ważnej tylko przez 1 dzień!

PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023