Silesion.PL

serwis informacyjny

PZBuk – legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher PZBuk to nowy zakład bukmacherski posiadający licencję polskiego Ministra Finansów oferujący zawieranie zakładów sportowych przez internet. Pełną funkcjonalność firma uzyskała we wrześniu 2018 roku. Właścicielem bukmachera jest Co-Gaming Limited, który znany jest z osiągających sukcesy kasyn sieciowych.

Według ekspertów branży bukmacherskiej nazwa Polskie Zakłady Bukmacherskie świadczy o wysokich aspiracjach bukmachera, co potwierdzają deklaracje zarządu firmy o wdrożeniu nowatorskiej polityki biznesowej oraz skutecznego systemu marketingowego, które sprawią, że bukmacher PZBuk szybko uplasuje się wśród czołowych instytucji polskiego rynku bukmacherskiego.

Analitycy rynku finansowego na podstawie danych dotyczących statusu finansowego oraz planu działalności handlowej firmy stwierdzili, że bukmacher PZBuk jest obiecującym przedsiębiorstwem, które w niedalekiej przyszłości może okazać się wyjątkowo konkurencyjnym bukmacherem wśród instytucji oferujących zawieranie zakładów sportowych. Dodatkowy atut, jakiego użył bukmacher PZBuk świadczącym o dynamicznym rozwoju firmy, to deklaracja ogłoszona na wczesnym etapie funkcjonowania dotycząca uruchomienia w przyszłości stacjonarnych punktów umożliwiających zawieranie zakładów wzajemnych. Cieszyć też może fakt, że nowa firma dołączyła do grona legalnych bukmacherów, których w Polsce jak na razie jest ich nie wielę.

Bukmacher PZBuk – o firmie

Bukmacher PZBuk to legalny zakład bukmacherski, który rozpoczął działalność 12 października 2018 roku. Pomimo krótkiego okresu funkcjonowania bukmacher PZBuk stale pozyskuje nowych klientów. W celu zachęcenia nowych graczy do skorzystania z oferty firma zaoferowała darmowy zakład w wysokości 50 zł. Obecnie to najwyższy freebet na rynku. Bukmacher PZBuk wdrożył nowatorski system nagradzania graczy, poprzez wymianę zdobytych punktów na bonusy.

PZBuk kod bonusowy

Jeżeli osoba rejestrująca się użyje kodu promocyjnego, uzyska w zamian 20000 punktów, które może wymienić na bonus bez depozytu w wysokości 5 zł. Bukmacher PZBuk taką formę uzyskania bonusu udostępnia wyłącznie poprzez rejestrację przez dedykowane strony internetowe udostępniające kody promocyjne, które podczas rejestrowania nowego gracza, przekierowują go na stronę VIP. Strona VIP umożliwia uzyskanie bonusu powitalnego w wysokości 50 zł oraz dodatkowo bonusa bez depozytu wynoszącego 5 zł. Bukmacher PZBuk wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapowiedział szereg konkurencyjnych promocji oraz bonusów w zakresie kursów na wydarzenia znajdujące się w ofercie firmy. Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej ocena postępów rozwojowych oraz możliwość oszacowania wartości rynkowej bukmachera będzie możliwa już po kilku miesiącach funkcjonowania.

Oferta bukmachera PZBuk

Bukmacher PZBuk na początku swojej działalności zaproponował swoim klientom imponującą ofertę zawierającą ponad 20 dyscyplin sportowych. Gracz ma do wyboru najpopularniejsze dyscypliny sportowe tj. piłka nożna (najpopularniejsze ligi piłkarskie), siatkówka, hokej na lodzie, tenis, piłka ręczna oraz mniej popularne sporty (m.in. szachy, hurling, krykiet, futsal czy snooker). Bukmacher PZBuk zapowiedział szybkie rozszerzenie oferty o kolejne dyscypliny sportowe, wzbogacając tym samym możliwości wyboru graczy.

Dodatkowym atutem ofertowym firmy ma być uruchomiona platforma, na której gracze będą mogli zawierać zakłady na wydarzenia sportowe w ramach sportów wirtualnych (e-sporty obecnie dostępne są w opcji gry na żywo) oraz najpopularniejszych gier online. Zarząd firmy bukmacher PZBuk wyraził opinię, iż w związku z dużym zainteresowaniem klientów uruchomienie sportów wirtualnych oraz gier online jest priorytetowym zadaniem projektowym do wdrożenia w najbliższym czasie. Kursy oferowane przez bukmachera na chwilę obecną nie wyróżniają się na tle stawek oferowanych przez konkurencję.

Bukmacher PZBuk zapowiedział dynamiczną zmianę kursów, nawet do wysokości najwyższej na rynku. System ten, będzie wymagać od użytkowników zaangażowania, poprzez częste odwiedzanie platformy internetowej firmy, celem skorzystania z najkorzystniejszego kursu. Bukmacher PZBuk udostępnia swoim klientom możliwość gry na żywo. Zakłady na żywo to mocny punkt firmy, który charakteryzuje się stabilnym i płynnym działaniem oraz funkcjonalnością. Gracz ma do wyboru zawieranie zakładów na wydarzenia z najpopularniejszych dyscyplin sportowych (m.in. piłka nożna, hokej, siatkówka, tenis) oraz sportów uważanych za niszowe, tj. tenis stołowy, krykiet lub bilard. Dodatkowym atutem działu na żywo jest możliwość typowania e-sportów, które cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy internetowych.

Obecnie bukmacher PZBuk nie posiada w swojej ofercie streamów z meczów, które umożliwiają oglądanie meczu na żywo. Platforma nie dysponuje również wizualizacją wydarzeń sportowych, co należy uznać za istotną niefunkcjonalność na tym etapie działalności bukmachera. Bukmacher PZBuk ogłosił, że w niedługim czasie zostanie uruchomiona wizualizacja wydarzeń sportowych. Kolejnym krokiem będzie uruchomienie funkcjonalności w zakresie streamów umożliwiających oglądanie meczów na żywo podczas zawierania zakładów LIVE.

Funkcjonalność bukmachera PZBuk

Na obecnym etapie rozwoju firmy funkcjonalność serwisu udostępniona użytkownikom plasuje się na przeciętnym poziomie na tle konkurencyjnych instytucji bukmacherskich. Bukmacher PZBuk zapowiada ciągłą modernizację zarówno strony internetowej, jak i wszelkich aspektów w zakresie obsługi technicznej klienta, czy samej oferty zawierania zakładów online. Działanie to ma na celu dostosowanie funkcjonalności i oferowanych produktów bukmacherskich do potrzeb klientów. Bukmacher PZBuk jest na etapie projektowania aplikacji mobilnej, która w istotny sposób ma zwiększyć zainteresowanie serwisem oraz napływ nowych klientów. Do najistotniejszych cech bukmachera zaliczymy:

 • pozytywne:
  • doświadczenie w branży zakładów bukmacherskich,
  • intuicyjną stronę www,
  • duży wybór dyscyplin sportowych.
 • negatywne
  • brak aplikacji mobilnej,
  • bonus powitalny na przeciętnym poziomie,
  • brak wizualizacji i transmisji w zakładach na żywo.

Obecnie brak aplikacji mobilnej sprawia, że bukmacher PZBuk nie ma możliwości dotarcia do szerokiego grona potencjalnych graczy, których pozyskują firmy konkurencyjne posiadające funkcjonalne aplikacje mobilne. Strona internetowa firmy na ówczesnym etapie funkcjonowania została zaprojektowana w wyjątkowo prostym szablonie, który z jednej strony razi prostotą stylistyczną, a z drugiej strony imponuje przejrzystością i łatwością obsługi. Bukmacher PZBuk w serwisie www umieścił minimum danych w postaci kategorii sportowych, informacji o aktualnych promocjach oraz obecnych kursów spotkań na żywo.

Bukmacher PZBuk – promocje i bonusy

Promocje i bonusy, jakie oferuje bukmacher PZBuk wypadają przeciętnie na tle konkurencji. Wpływają na to profity skierowane do użytkowników, których atrakcyjność decyduje o zainteresowaniu klientów. Bukmacher PZBuk obecnie oferuje swoim klientom:

 • darmowy zakład w wysokości 50 zł – to oferta powitalna oferowana dla nowych klientów. Aby otrzymać bonus, należy się zarejestrować, a następnie zawrzeć zakład na wydarzenie o kursie całkowitym 2.0. Przy następnym logowaniu klient będzie miał możliwość skorzystania z zakładki darmowy zakład, poprzez zawarcie wielokrotnego kuponu za kwotę 50 zł przy kursie całkowitym o minimalnym wskaźniku wynoszącym 2.0. Bukmacher PZBuk nie wymaga od użytkownika obrotu kwotą bonusową, co jest dużą zaletą rzadko stosowaną w bonusach powitalnych.
 • kombodoładowanie – to promocja dotycząca zawierania zakładów w charakterze kuponów akumulacyjnych. Oferta dotyczy wyłącznie piłki nożnej (liga angielska, francuska, niemiecka, hiszpańska, polska, Liga Mistrzów, Liga Europy oraz mecze polskiej reprezentacji). Promocja polega na zysku procentowym gracza, w zależności od ilości obstawionych zdarzeń zawartych w kuponie. Bukmacher PZBuk ustalił regulamin, określający, że gracz zyskuje od 1% przy zawarciu zakładu na dwa spotkania, do 15% przy obstawieniu 11 i większej ilości zdarzeń. Oferta jest interesującą propozycją promocyjną, jednak w kontekście finansowym konkurencyjne firmy posiadają korzystniejsze promocje dla swoich klientów.
 • program lojalnościowy bukmachera PZBuk – to system zbierania punktów. Bukmacher PZBuk wdrożył nowatorską metodę angażowania graczy nie tylko do zawierania zakładów bukmacherskich, ale również do aktywnego korzystania z zasobów strony internetowej serwisu. Polega to na tym, że gracz otrzymuje punkty, nie tylko za ilość obstawionych zdarzeń, kursy i stawki, ale również za wykonywanie ważniejszych czynności na stronie www bukmachera. Bukmacher PZBuk przydziela punkty m.in. za:
  • zarejestrowanie konta – 600 pkt,
  • logowanie każdego dnia – 25 pkt,
  • zatwierdzenie dokumentu – 1000 pkt,
  • wypłatę 50 zł – 50 pkt,
  • dokonanie pierwszej wypłaty – 100 pkt,
  • zawieranie zakładów w dziale na żywo – 10 pkt,
  • zawieranie zakładów przedmeczowych – 100 pkt.
 • sklep gracza – bukmacher PZBuk umożliwia graczowi wymianę punktów zebranych w programie lojalnościowym na asortyment oferowany w sklepie dostępnym na stronie internetowej firmy.

Bukmacher PZBuk nie posiada konkurencyjnego bonusu powitalnego, jak również ofert promocyjnych. Władze zarządu firmy zadeklarowały zmianę polityki promocyjnej, która ma stanowić konkurencyjną propozycję dla stałych i nowych klientów.

Obsługa i wsparcie techniczne serwisu bukmacher PZBuk

Bukmacher PZBuk oferuje swoim klientom obsługę techniczną realizowaną przez czat na żywo lub poprzez kontakt mailowy. Czat na żywo obsługują profesjonalni konsultanci, którzy dysponują fachową wiedzą w zakresie rozwiązywania problemów technicznych z kontem gracza lub z problemami wynikającymi z nieprawidłowego funkcjonowania serwisu internetowego. Czat na żywo obecnie dostępny jest od godz. 10.00 do godz. 19.00. Bukmacher PZBuk zadeklarował uruchomienie całodobowego czatu online, co usprawni rozwiązywanie problemów użytkowników. Istnieje również możliwość nawiązania kontaktu listowego, jednak taka forma nie jest aprobowana przez użytkowników. Obsługa, jak i wsparcie techniczne funkcjonuje na dobrym poziomie, co pozytywnie wpływa na opinię firmy w tym obszarze.

Niestety często w tym miejscu kończy się bezpłatność usługi. Niekiedy wiąże się bowiem ona z wymogiem wcześniejszego depozytu własnych środków i/lub wykorzystania ich w zakładach w określonej przez regulamin kwocie. Sam zakład freebet jest wygodnym rozwiązaniem dla zarówno nowych, jak i stałych graczy danego zakładu bukmacherskiego, niezależnie od nabytego doświadczenia w obstawianiu zakładów. Oczywistym jest, że prezentowana wyżej opcja w pełni darmowego zakładu freebet, oferowana przez LV BET jest najlepszą opcją. Na szczęście LV BET nie jest jedynym, który oferuje tego typu promocje, jest wielu bukmacherów, którzy coraz częściej kuszą graczy takimi ofertami. Warto na bieżąco sprawdzać promocje i oferty na stronach głównych zakładów bukmacherskich.

 

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • LEGALNI BUKMACHERZY #1 – ETOTO
 • LEGALNI BUKMACHERZY #2 – EWINNER
 • LEGALNI BUKMACHERZY #3 – BETCLIC
 • LEGALNI BUKMACHERZY #4 – BETFAN
 • LEGALNI BUKMACHERZY #5 – TOTOLOTEK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #6 – FORTUNA
 • LEGALNI BUKMACHERZY #7 – LV BET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #8 – STS
 • LEGALNI BUKMACHERZY #9 – ROYBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #10 – MILENIUM
 • LEGALNI BUKMACHERZY #11 – TOTALBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #12 – PZBUK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #13 – FORBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #14 – SUPERBET

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024