Silesion.PL

serwis informacyjny

Przyszły zdobywca Złotej Piłki. Gdzie trafi Jadon Sancho?

Jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia. Kilka dni temu skończył 20 lat, a za swoje fantastyczne statystyki już mógłby znajdować się zestawieniach topowych zawodników na całym świecie. Jeśli dalej będzie się rozwijał w takim tempie, zostanie zdobywcą Złotej Piłki. Jadon Sancho, bo o nim mowa, to nadal zawodnik Borussii Dortmund. Ale wydaje się, że już niebawem przedstawiając go, będziemy używać nazwy innego klubu.

Z ROKU NA ROK JEST LEPSZY

Pokażcie nam drugiego piłkarza w tym wieku z lepszymi statami od Sancho. W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach pojawił się łącznie na murawie 35 razy, strzelił 17 goli i zanotował 19 asyst. Średnio co 78 minut miał udział przy bramce swojego zespołu. No, nie jest to zły bilans. A pamiętajmy, że dokonał tego jeszcze jako nastolatek. Ponadto w całym poprzednim sezonie rozegrał osiem meczów więcej, 13 razy trafił do siatki i 19 razy asystował. Już wtedy były to znakomite liczby, ale i tak widać u niego ciągły progres.

I tak może być przez kilka najbliższych lat. Jadon Sancho – o czym jesteśmy przekonani – będzie się nieustannie rozwijał. Przeszkodzić mogą mu jedynie dwie rzeczy: poważna kontuzja (oby nie) i zmiana otoczenia. To, że niebawem opuści Borussię Dortmund, jest więcej, niż pewne. Przerósł Bundesligę. Wydaje się, że już latem stanie się bohaterem głośnego transferu. Ale wymówką aklimatyzacji nie powinien się zasłonić, ponieważ najprawdopodobniej trafi do Premier League, czyli rozgrywek, w których – jak sam wielokrotnie wspominał – bardzo chciałby grać.

CHCE ZAGRAĆ W PREMIER LEAGUE

Zdecydowanymi faworytami w walce o Sancho są dwa kluby: Manchester United oraz Liverpool. Tej pierwszej ekipie miałby pomóc wrócić na szczyt, z kolei „The Reds” mieliby usprawnić dzięki niemu swoją prężną machinę. Najwięcej mówi się o jego transferze do „Czerwonych Diabłów” i wydaje się, że ten scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Zresztą sami na stronie BETFAN możecie obstawić, gdzie zagra utalentowany Anglik.

A co, jeśli nie te dwa kluby? Analitycy legalnego polskiego bukmachera w dalszej kolejności umieszczają Chelsea, Bayern Monachium oraz Barcelonę. Mistrz Niemiec z pewnością ma na niego chrapkę, ale najzwyczajniej w świecie może nie chcieć wydawać aż tak wielkiej kwoty na tego zawodnika. Dalej mamy Tottenham, Real Madryt i Arsenal. Każdy z tych zespołów ma niewielkie szanse na zakontraktowanie Sancho. Jak widzicie, opcji do wyboru jest sporo, ale wydaje się, że końcowa walka rozegra się między United a Liverpoolem.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024