Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Gola! Odc. 5 – Zakład

Dla niektórych wszystko kręci się wokół piłki… dla innych wokół pieniędzy. A jak się kręci w Klubie Tęcza??? Tym razem bohaterowi serialu Polska Gola zmierzą się z globalna zagadką, którą swego czasu Kopernik ruszył z miejsca. Polska Gola! Zaobaczcie sami.

W niewielkich Obornikach, niedaleko niczego ważnego, nie wiadomo skąd pojawił się Prezes, który wymyślił sobie nowy, piłkarski klub sportowy o wdzięcznej nazwie Tęcza.
Mając dobre znajomości i tajemnicze finansowanie, bardzo szybko buduje wokół siebie zespół ludzi i wymarzony klub. W miasteczku bardzo szybko rozchodzą się plotki a także wiadomości. Bardzo wiele osób chce związać swoją przyszłość z klubem i Prezesem. Patrząc na rozmach działań Klubu Tęcza, zapowiada się na to, że to może być projekt na skalę Ligi Miszczuf. Polska Gola! to serial komediowy z piłką nożną w tle.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).