Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Gola! Odcinek 2 – sekretarki

Klub sportowy Tęcza ogłosił nabór na sekretarkę.  Polska Gola! to serial komediowy z piłką nożną w tle. Nowo powołany Klub sportowy Tęcza, za sprawą Rysia – prawej ręki Prezesa postanawia ogłosić w lokalnej prasie casting na sekretarkę. Ogłoszenie spotyka się z ogromnym jak na Oborniki zainteresowaniem, a każda z kandydatek okazuje się mieć większe… kompetencje

Nowo powołany Klub sportowy Tęcza, za sprawą Rysia – prawej ręki Prezesa, postanawia ogłosić w lokalnej prasie casting na sekretarkę. Ogłoszenie spotyka się z ogromnym jak na Oborniki zainteresowaniem, a każda z kolejnych kandydatek okazuje się mieć coraz to większe… kompetencje*.

Będziemy śledzić losy m.in.: Prezesa (Andrzej Gałła), kierownika Ryśka (Mateusz Murański), sekretarki (Wiola Biskup), trenera (Dariusz Suchecki), formującej się drużyny a także okolicznych mieszkańców Obornik takich jak: ksiądz (Jakub Kwaśniewicz), sklepowa (Grażyna Zielińska), majster (Wojciech Ziemiański) lokalna wróżka (Katarzyna Janowska) i wielu innych. Nowy klub przyciągnie też do siebie sponsorów, partnerów strategicznych a także lokalne i ogólnopolskie media, dzięki którym Klub Tęcza zyska sławę i pogłos.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024