Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Gola! Odcinek 1 – Liga Miszczuf

polska gola odc 1

polska gola odc 1

W pierwszym odcinku zobaczymy, jak klub sportowy Tęcza w Obornikach pod wodzą nowego Prezesa rozpoczyna walkę w europejskich rozgrywkach ligowych. Tajemniczy Prezes powołuje do życia w Obornikach Klub sportowy Tęcza, wraz z którym zamierza stworzyć drużynę piłkarską z prawdziwego zdarzenia. Co przyniesie spotkanie Prezesa z wuefistą i jakie cele postawią sobie nowe władze klubu? Polska Gola! to serial komediowy z piłką nożną w tle.

W niewielkich Obornikach, niedaleko niczego ważnego, nie wiadomo skąd pojawił się Prezes, który wymyślił sobie nowy, piłkarski klub sportowy o wdzięcznej nazwie Tęcza.
Mając dobre znajomości i tajemnicze finansowanie, bardzo szybko buduje wokół siebie zespół ludzi i wymarzony klub. W miasteczku bardzo szybko rozchodzą się plotki a także wiadomości. Bardzo wiele osób chce związać swoją przyszłość z klubem i Prezesem. Patrząc na rozmach działań Klubu Tęcza, zapowiada się na to, że to może być projekt na skalę Ligi Miszczuf.

Polska Gola! – to internetowy, krótkometrażowy serial komediowy, który w założeniu ma ukazywać się w każdy poniedziałek o godzinie 20:00. Pierwszy, premierowy odcinek miał miejsce 10 czerwca 2019 roku na Youtube i na Facebook-u. Cały sezon będzie liczł 13 odcinków.

 1. Polska Gola! Odcinek 1 – Liga Miszczuf
 2. Polska Gola! Odcinek 2 – sekretarki
 3. Polska Gola! Odcinek 3 – Tęcza szuka członków
 4. Polska Gola! Odc. 4. Helmut – łowca talentów
 5. Polska Gola! Odc. 5 – Zakład
 6. Polska Gola! Odc. 6 – Sponsory
 7. Polska Gola Odc. 7 Pani S***a
 8. Polska Gola Odc. 8 Narodziny gwiazdy
 9. Polska Gola! Odc. 9 Mama Rysia
 10. Polska Gola! odc. 10 Trening
 11. Polska Gola! Odc. 11 Czarne chmury
 12. Polska Gola ! Odcinek 12 Lekcja kopania
 13. Polska Gola! Odc. 13 Kibice
 14. Polska Gola! odc. 14 podsumowanie

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024