Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska Gola! Odc. 6 – Sponsory

Może dla niektórych to będzie cios….
ale Klub Tęcza rozszerza swoją działalność sportową o sztuki walk
W tajniki boksu i nie tylko… naszego Kierownika wprowadza sam Mariusz Wach.Klub Tęcza potrzebuje finansowania i sponsorów. Gdzie znaleźć pieniądze i ludzi, którzy uwierzą w klub i w piłkarzy?
Oglądajcie Polska Gola! Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 20:00.

 

  1. Polska Gola! Odcinek 1 – Liga Miszczuf
  2. Polska Gola! Odcinek 2 – sekretarki
  3. Polska Gola! Odcinek 3 – Tęcza szuka członków
  4. Polska Gola! Odc. 4. Helmut – łowca talentów
  5. Polska Gola! Odc. 5 – Zakład

W niewielkich Obornikach, niedaleko niczego ważnego, nie wiadomo skąd pojawił się Prezes, który wymyślił sobie nowy, piłkarski klub sportowy o wdzięcznej nazwie Tęcza.
Mając dobre znajomości i tajemnicze finansowanie, bardzo szybko buduje wokół siebie zespół ludzi i wymarzony klub. W miasteczku bardzo szybko rozchodzą się plotki a także wiadomości. Bardzo wiele osób chce związać swoją przyszłość z klubem i Prezesem. Patrząc na rozmach działań Klubu Tęcza, zapowiada się na to, że to może być projekt na skalę Ligi Miszczuf. Polska Gola! to serial komediowy z piłką nożną w tle.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023