Silesion.PL

serwis informacyjny

Początek miesiąca i 40 tysięcy w kieszeni

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wczorajszy Dzień Dziecka okazał się szczęśliwy nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dużych dzieci. Szczególnie udany wieczór zaliczył jeden z graczy legalnych zakładów bukmacherskich BETFAN, którzy wygrał prawie 40 tysięcy złotych!

Wyobraźcie sobie, jak to jest postawić 2500 zł na połączenie Klubowych Mistrzostw Afryki Kobiet, drugiej ligi niemieckiej w piłkę ręczną i trzech różnych turniejów tenisowych, podczas gdy przedział kursowy sięga od 1.12 do 2.65…

Choć wielu typerów postukałoby się w głowę, gdyby ktoś zaproponował im taki kupon, to okazał się od drogą do sukcesu i typer z Betfana mógł świętować okazałą wygraną!

Kupon:

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024