Silesion.PL

serwis informacyjny

3.VI. Czerwcowy Kalendarz Majów w Betcris

betcris kalendarz majow 03 czerwiec 2022

betcris kalendarz majow 03 czerwiec 2022

Przed nami 3 dzień kalendarza,  a dziś legalny bukmacher BETCRIS przygotował specjalny Freebet, który otrzymać może każdy uczestnik, który zajmie miejsce w top 100 w obecnej rundzie Predictora Betcris!

Wytypuj wyniki 8 wybranych przez nas spotkań i weź udział w rankingu, możesz wygrać nawet 1000 PLN we Freebetach!

Jak działa promocja?

Weź udział w czternastej edycji Predictora Betcris. Wybierz swoje typy – dokładny wynik spotkania oraz wybierz drużynę, która pierwsza strzeli bramkę (pamiętaj, aby wybrać mecz za którego poprawny typ otrzymasz podwójne punkty!)

Jeżeli zajmiesz miejsce w pierwszej dziesiątce to otrzymasz Freebet w wysokości od 50 PLN do 1000 PLN (wartość uzależniona od zajętego miejsca, zgodnie z regulaminem Predictora). Jeżeli jednak zajmiesz miejsce w pierwszej setce, ale poza pierwszą dziesiątką to nagrodzimy Cię Freebetem 5 PLN!

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 3” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 3” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 

2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 3” obowiązuje w dniu 03.06.2022 od godziny 00:00 do godziny 23:59.  

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  

4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 5 PLN w przypadku zajęcia miejsca 11-100.

5. Uczestnicy, którzy zajmą od 1 do 10 miejsca w rankingu Rundy 14 otrzymają nagrody w wysokości zależnej od zajętego miejsca w rankingu.

7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 06.06.2022 roku, do godz. 15:00. 

8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30.   

9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  

10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  

11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  

12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  

13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author