Silesion.PL

serwis informacyjny

2 czerwca Kalendarz Majów w Betcris

betcris kalendarz majow 02 czerwiec 2022

betcris kalendarz majow 02 czerwiec 2022

To już drugi dzień czerwcowego kalendarza Majów w BETCRIS, dlatego bukmacher ten oferuje kolejną promocję! Dziś twój zakład SOLO zawarty na spotkanie z Ligi Narodów zostanie ubezpieczony! Poczuj swobodę wyboru i sam zdecyduj które zdarzenie pojawi się na twoim kuponie, a jeżeli Ci się nie powiedzie to otrzymasz Freebet!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 50 PLN i postaw kupon SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 50 PLN, z kursem zdarzenia wynoszącym min. 1.80. Kupon MUSI zawierać zdarzenie z Ligi Narodów, odbywające się 02.06.2022r.

Jeżeli twój kupon okaże się przegrany to otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN, który wykorzystasz na kuponie SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem zdarzenia wynoszącym minimum 1.80.  

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 2” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 2” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 

2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEŃ 2” obowiązuje w dniu 02.06.2022 od godziny 00:00 do godziny 23:59.  

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  

b. depozytu na kwotę min. 50 PLN oraz zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 50 PLN z salda głównego (depozytowego), z kursem zdarzenia wynoszącym min. 1.80 (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji). Zakład MUSI zawierać zdarzenie z Ligi Narodów, odbywające się w dniu 02.06.2022r. 

4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.

5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 25 PLN JEDYNIE jeżeli pierwszy kupon spełniający warunki promocji zostanie rozliczony jako przegrany. 

6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.  

7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy w ciągu 30 minut od rozliczenia kuponu.

8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu SOLO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) z kursem zdarzenia wynoszącym minimum 1.80.   

9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  

10.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  

11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  

12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  

13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  

14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author