Silesion.PL

serwis informacyjny

Płatności czyli wpłata i wypłata środków w PZBuk

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o płatnościach na PZBuk. Poniżej znajdziesz dokładną listę czynności, które musisz wykonać, żeby dokonać wpłaty nowych środków lub wypłaty wygranych pieniędzy Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z naszym Punktem Obsługi Klienta.

Wpłata środków na konto PzbuK

Zaloguj się na swoje konto. Wejdź w zakładkę Moje konto znajdującą się w prawym górnym rogu. Przejdź do opcji “Wpłata” i postępuj zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności.Dostępne metody płatności

Wpłaty:

MetodaMin. kwotaProwizjaCzas realizacji
Dotpay22 zł0%< 1 min.
BLIK22 zł0%< 1 min.
MasterCard

(przez Dotpay)

22 zł0%< 1 min.
Visa

(przez Dotpay)

22 zł0%< 1 min.
Przelewy2422 zł0%< 1 min.

Wypłaty: 

MetodaMin. kwotaProwizjaCzas realizacji
Dotpay5 zł0%24 godz. – 7 dni

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie wypłaty były realizowane jak najszybciej.

Wypłata wygranych środków z PzbuK

 

W celu weryfikacji konta gracza w PZBuk, użytkownik jest zobowiązany do przesłania obustronnej, kolorowej kopii dokumentu tożsamości w dobrej rozdzielczości (dowód osobisty lub paszport) potwierdzający pełnoletność i dane osobowe. Wszystkie dane na dokumencie muszą być widoczne na obu stronach. Dokument można załączyć na koncie gracza w zakładce „wyślij dokumenty”. Akceptowane formaty plików to: jpg, pdf, png. Wielkość pliku nie może przekraczać 800 KB.

 

W celu zakończenia weryfikacji konta przed pierwszą wypłatą, gracz jest zobowiązany do przesłania skanu / zdjęcia lub zrzutu z ekranu / wyciągu z konta bankowego lub potwierdzenia transakcji bankowej w formie elektronicznej. Wypłatę można zlecić tylko na rachunek osobisty. Musi on zawierać następujące dane:

 • imię i nazwisko gracza,
 • numer rachunku,
 • logo banku,
 • data wyciągu (wyciąg nie może być starszy niż 3 miesiące).

Dane finansowe takie jak stan konta gracza powinny zostać zakryte. Weryfikacja wyciągu jest przeprowadzana tylko raz dla każdego numeru konta bankowego i wynika z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Zalecamy wysłanie dokumentów zaraz po rejestracji, aby skrócić czas oczekiwania na wypłatę.

Wszystkie dokumenty należy załączyć na koncie gracza w zakładce „Moje konto – Wyślij dokumenty”. Dokumenty wysłane drogą mailową nie są akceptowane z uwagi na bezpieczeństwo oraz ochronę danych osobowych naszych użytkowników.

 

PRZYKŁADOWE WZORY DOKUMENTÓW:

 1. Dowód osobisty
 1. Paszport
 1. Wyciąg bankowy

 

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁ

 1. Zarejestruj się w PZBuk
 2. Postaw zakład za minimum 50 zł z kursem min. 1.80
 3. Zaloguj się ponownie na swoje konto
 4. Odbierz darmowy zakład!

W chwili spełnienia warunków oferty powitalne, freebet pojawi się w zakładce “Darmowe zakłady”. Możesz go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Pamiętaj że wygrana z darmowego zakładu nie podlega wymogom obrotu.

Uwaga: podczas uzupełniania danych w polu adresu wpisz m (mieszkania) zamiast / (ukośnik) . Przykładowo: ulica Bukmacherska 7 m 13 zamiast ulica Bukmacherska 7/13

 

Regulamin oferty powitalnej “Darmowy zakład 50 zł”

Oferta powitalna „Darmowy zakład 50 zł” – Zasady i warunki korzystania z oferty

1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl.

2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł.

4. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej gracz powinien ponownie zalogować się na swoje konto.

5. Darmowy zakład uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

6. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

7. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2018.

8. Od momentu aktywowania oferty powitalnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania oferty.

9. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

10. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz.

11. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

12. Pzbuk.pl może cofnąć przyznany darmowy zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

13. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

 

PZBuk działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard może prowadzić do uzależnienia. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem. Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 rok życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024