Silesion.PL

serwis informacyjny

Oglądaj online NBA na żywo w zakładach bukmacherskich PZBuk

OGLĄDAJ NBA NA ŻYWO

Najlepsza koszykarska liga świata na żywo – już teraz dostępna na stronie PZBuk

Wybierz spotkanie i kliknij w zieloną ikonęprzekazu na żywo” znajdującą się przy danym meczu.

Przekaz na żywo jest dostępny dla wszystkich graczy PZBuk bez żadnych dodatkowych opłat! Wystarczy mieć minimum 1 pln na koncie gracza.

Serwis internetowy nowego legalnego bukmachera możemy znaleźć pod adresem www.PZbuk.pl. Pierwszą rzeczą, która niewątpliwie rzuca się w oczy jest design strony. Układ tej strony i jej oprawa graficzna pozbawione są fajerwerków, a można nawet powiedzieć, że jest ascetyczna, jednakże jednocześnie niezwykle przejrzysta i bardzo przyjemna dla oka.

W ramce umieszczonej po lewej stronie znajduje się lista dyscyplin, jak i najpopularniejszych wydarzeń sportowych. Po środku znaleźć można najważniejsze wydarzenia, jak również dostęp do meczów na żywo i spotkań które dopiero nadejdą. Jeszcze jedną rzeczą, która istotnie rzuca się w oczy jest dużych rozmiarów zielony baner w środkowej ramce, na których widnieje napis ,, Rejestracja”, o bardzo jasnym przeznaczeniu.

Ogólnie rzecz ujmując strona jest niezwykle przejrzysta i przyjazna dla użytkowników. Co istotne, nie ma żadnych bugów, które są często spotykane na stronach konkurencji. Jest to po prostu solidna strona bukmachera, zrobiona w klasycznym stylu, jak najbardziej na plus.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author