Silesion.PL

serwis informacyjny

Oferta bukmachera, a koronawirus COVID-19

W obecnym czasie spora ilość graczy zastanawia się czy opłaca się grać obecnie u bukmachera? Wszystkie znaczące ligi piłkarskie, rozgrywki siatkówki, koszykówki, tenisa oraz innych popularnych dyscyplin sportowych została odwołana.

Większość grających zaczęła się zastanawiać czy warto w takiej sytuacji inwestować pieniądze? Odpowiedź na to pytanie kieruje nas do oferty bukmacherów. Co się okazuje? Obecna sytuacja wymusiła na podmiotach prowadzących działalność bukmacherską wprowadzenie do oferty tych rozgrywek, które aktualnie nie są zawieszone z powodu koronawirusa.

Przeglądając oferty bukmacherów mamy obecnie możliwość obstawienia tzw. egzotycznych lig piłkarskich: Burundi, Nikaragua. Ktoś powie, że przecież to nie jest nowość, wcześniej również można było takie ligi obstawiać. A czy oby na pewno? Jeśli dobrze przyjrzymy się ofercie okazuje się, że obecnie mamy możliwość obstawienia do danej ligi szeregu tzw. “podgier”. Jest to nic innego jak opcja obstawienia zamiast wyniku danego spotkania liczby bramek zdobytych w meczu, handicapu lub dokładnego wyniku spotkania itp.

Przed wybuchem pandemii większość bukmacherów stroniła od możliwości umieszczania w ofercie tak rozbudowanych “podgier” do egzotycznych lig piłkarskich. I tu otwiera się szansa dla starych wyjadaczy zakładów bukmacherskich. O ile w popularnych ligach piłkarskich bukmacherzy bardzo trafnie uniemożliwiają dobry zarobek graczom poprzez niskie kursy, o tyle w ligach egzotycznych szanse na przechytrzenie bukmachera wzrastają, ponieważ te ligi są nieprzewidywalne. Dzięki możliwości obstawiania liczby bramek w meczu czy dokładnego wyniku spotkania, obecna oferta może być ciekawą opcją gry oraz chwilą relaksu w obecnych ciężkich czasach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023