Silesion.PL

serwis informacyjny

Gra w Lotto online

Nie trzeba już udawać się do kiosku czy do kolektury, by kupić kupon totolotka. Wystarczy zarejestrować się na stronie Lotto i grać online, mając do wyboru wszystkie opcje dostępne w kolekturach i kioskach, poza zdrapkami.

Proces rejestracji jest łatwy i sprawny. Wystarczy wypełnić formularz z danymi, wysłać zdjęcia własnego dowodu osobistego z obu stron (zdjęcia mogą być wykonane telefonem), a następnie kliknąć w link potwierdzający naszą tożsamość, kiedy otrzymamy wiadomość mailową. Kiedy zalogujemy się na nowo utworzone konto, wybieramy opcję “Zasil konto”, aby doładować konto na naszym profilu pieniędzmi. Można skorzystać z BLIK lub przelewu z bankowością online, wybrać kwotę od dziesięciu złotych wzwyż, a następnie wybrać grę, w której chcemy kupić kupon.

Tak, jak w kolekturze wybieramy spośród różnych możliwości ( Multi Multi, Lotto, Keno, Kaskada, Ekstra Pensja, Eurojackpot itd.) i decydujemy, czy chcemy sami wybrać numery, czy może zagrać na chybił trafił. W historii naszych transakcji zapiszą się nasze gry, wygrane, wpłaty i wypłaty, a więc możemy mieć wszystko pod kontrolą. Nie pozostaje nic innego, jak założyć konto i życzyć sobie szczęścia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023