Silesion.PL

serwis informacyjny

Wraca Summer Arena – Gliwice będą miały swoją letnią miejscówkę

Letnia strefa Areny Gliwice rozgrzeje Was ponownie. Będzie jeszcze goręcej niż w ubiegłym sezonie, bo obok zajęć dla aktywnych, zabaw dla całych rodzin, a przede wszystkim pysznego jedzenia, wakacyjne weekendy przepełnione zostaną świetną muzyką w wykonaniu największych, polskich gwiazd. Mamy nadzieję, że z Summer Areną rozkręcicie wakacje w Gliwicach!

W letnich miesiącach tereny zewnętrzne wokół Areny Gliwice kolejny raz zamienią się w Summer Arenę – plenerową strefę, w której znajdzie się wszystko to, za co kochacie lato: koncerty, dobre jedzenie, food trucki, siatkówka plażowa i wiele więcej, a to wszystko na świeżym powietrzu, by maksymalnie wykorzystać uroki pięknej, słonecznej pogody i długich letnich wieczorów.

Wypoczynek od czerwca

Zaczniemy w czerwcu i mamy nadzieję, że Summer Arena ponownie stanie się miejscem, gdzie co weekend mieszkańcy będą się świetnie bawić w gronie znajomych lub rodziny, wypoczywać i korzystać z pysznego menu, w którym znajdą się najlepsze propozycje SzamAreny, podbijającej powoli gliwickie podniebienia – mówi Łukasz Buszman, manager ds. promocji Areny Gliwice.

Wrócą pomysły, które w zeszłym roku cieszyły się powodzeniem, ale pojawią się również ekscytujące nowości. Idziemy w muzykę live! Tegoroczna edycja Summer Areny skupiać się będzie wokół najlepszych dźwięków. W piątkowe i sobotnie wieczory odbywać się będą koncerty znanych polskich artystów. W ramach cyklu imprez PlenR, odbywającego się w największych miastach Polski, w Summer Arenie wystąpią Sanah (3.07), Paluch (9.07), Baranovski (30.07) i Kękę (27.08). A to dopiero początek.

Aktywni zaproszeni

Nie zabraknie atrakcji sportowych – znaku firmowego Summer Areny – dzięki którym wakacje w mieście staną się jednocześnie przyjemne i pożyteczne.

W Summer Arenie powstaną boiska do siatkówki plażowej i streetballu, będzie też możliwość wspinaczki w plenerze na wyjątkowej, zewnętrznej ścianie. Planujemy amatorskie rozgrywki w gronie znajomych czy urozmaicenie indywidualnego treningu o aktywności w plenerze – każdy sam wybierze to, co lubi najbardziej – zachęca Ewa Hirsch, event manager Areny odpowiedzialna za doskonałe funkcjonowanie letniej strefy.

Nudzie w wakacje dobrze powiedzieć „nie”, dlatego do tego wszystkiego dołożone zostaną atrakcje dla dzieci – gry, zabawy, animacje i warsztaty. To wszystko odbywać się będzie w sąsiedztwie specjalnej strefy gastro&chill, czyli klimatycznie zaaranżowanej przestrzeni, gdzie serwowane będzie jedzenie i zimne napoje.

Brzmi dobrze? A to nie wszystko! Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo w wakacje w Gliwicach, Arena Gliwice zaprasza na www.arenagliwice.com oraz facebookowy fanpage Summer Arena (@summerarenagliwice). Tam na bieżąco znajdziecie wszystkie szczegóły. Biletów na koncerty szukajcie na eventim.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024