Silesion.PL

serwis informacyjny

Jakiego wybrać bukmachera?

Z roku na rok dynamicznie rozwija się branża bukmacherska zdobywając nowych graczy. Każdy z nich zapewne zastanawia się jakiego bukmachera wybrać?

Z pomocą przychodzą nam dostępne strony internetowe legalnych bukmacherów by wybrać dla siebie najlepszego z nich. Przed rejestracją u konkretnego “buka” warto zapoznać się bunusami, promocjami za rejestrację. Pierwszym z takich bonusów jest to bonus powitalny. Polega on na tym, że gracz po wpłacie pierwszego depozytu otrzymuje przeważnie równowartość pierwszej wpłaty.

Ważne jest tu to, by gracz zapoznał się z warunkami otrzymania takiego bonusu, gdyż w większości wymagany jest konkretny obrót. Obrót jest to nic innego jak spełnienie określonych warunków regulaminowych w celu otrzymania konkretnego bonusu. Wielu bukmacherów kusi również tzw. “zakładem bez ryzyka“. Jest to forma bonusu polegająca na tym, że gracz zawiera zakład za okresloną kwotę i w przypadku przegranej bukmacher zwróci środki na konto gracza. Ważne tu jest by gracz przeczytał dobrze warunki otrzymania takiej formy bonusu, dlatego że każdy bukmacher na swój sposób kreuje warunki jego przyznawania.

Kolejnym krokiem jest zapoznanie się z ofertą bukmachera, przejrzystością strony oraz porównaniem kursów wystawianych przez bukmacherów. Wybranie odpowiedniego bukmachera nie jest łatwą sprawą. Każdy z nich ma swoje mocne jak i słabe strony. Sugerując się wyborem jednego z nich warto również zapoznać się z tzw. programem lojalnościowym. Jest to forma marketingu, która ma na celu zatrzymanie gracza u konkretnego bukmachera poprzez promocje, które mogą przyjmować różne formy. Może to być forma zbierania punktów, które następnie są wymieniane na darmowe zakłady.

Inną formą są specjalne promocje dla graczy w postaci np Happy Hours. Jest to forma promocji, w której gracz otrzymuje bonus pozwalający na redukcję podatku od gier hazardowych, wynoszący w przypadku zakładów wzajemnych 12 %. Bukmacherzy kuszą drogą marketingową różną formą indywidualnych bonusów, promocji dla swoich klientów, dlatego warto prześledzić każdego z osobna co proponuje, ponieważ uczestniczenie w programie lojalnościowych w perpektywie długoterminowej może przynieść graczowi odpowiednie korzyści. Należy jednak pamiętać o tym, że bez względu na to jakiego wybierzesz bukmachera kieruj się zdrowym rozsądkiem i graj odpowiedzialnie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024