Silesion.PL

serwis informacyjny

“Nie ma słabej oferty, są tylko słabi typerzy!” – czyli jak zamienić 8 zł w 2 tysiące?

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wczoraj wybór spotkań piłkarskich był zdecydowanie ograniczony w stosunku do tego, co czeka nas w weekend. Mimo tego niektórzy gracze postanowili spróbować swoich sił i podjąć się typowania czwartkowych zmagań, a dla niektórych z nich zakończyło się to ogromnym sukcesem! Nie inaczej dzień zakończył bohater tego artykułu, czyli jeden z klientów legalnych zakłądów sportowych BETFAN, który zaryzykował “za drobne” i zgarnął prawie 2 tysiące złotych.

Kluczem do sukcesu okazało się połączenie kilku najpopularniejszych lig, jednak zadanie było niezwykle trudne, gdyż meczów było zaledwie kilka i poprawne wytypowanie niemal każdego z nich było nie lada wyzwaniem. Jak widać, warto jednak podjąć próbę nawet w takie dni!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024