Silesion.PL

serwis informacyjny

W Betcris 3 dni, trzy Freebety

W Betcris trzy dni trzy Freebety

W Betcris trzy dni trzy Freebety

Piątek – weekendu początek, a to oznacza 3 dni, które przeznaczyć można na chwilę relaksu… W Betcris czekają na Ciebie 3 Freebety, które możesz odebrać w ten weekend! Czeka na Ciebie obszerna oferta, więc wybierz swoje typy i postaw kupon gdziekolwiek jesteś!

Jak działa promocja?

Wpłać w Betcrismin. 100 PLN i postaw kupon AKO (z oferty przedmeczowej oraz live) za min. 100 PLN,  zawierający min. 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.  

Niezależnie od rezultatu końcowego, po rozliczeniu kuponu otrzymasz freebet w wysokości 30 PLN

Następnie, po odebraniu pierwszego Freebetu ponownie wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO za min. 100 PLN, a po rozliczeniu kuponu odbierzesz freebet 40 PLN.  

Jakby tego było mało, możesz odebrać dodatkowo freebet 50 PLN, jeśli po odebraniu drugiego Freebetu ponownie wpłacisz i postawisz kupon za co najmniej 100 PLN.  

Wszystkie kupony kwalifikujące do promocji muszą zawierać co najmniej 3 zdarzenia, z minimalnym kursem każdego zdarzenia na kuponie równym 1.3. Wszystkie freebety można wykorzystać na kuponie AKO, min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.3. 

  

Uwaga! Freebety można otrzymać wyłącznie w podanej kolejności.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „TRZY DNI TRZY FREEBETY” 

1. Organizatorem promocji „TRZY DNI TRZY FREEBETY” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „TRZY DNI TRZY FREEBETY” obowiązuje od dnia 20.05.2022 od godziny 10:00 do dnia 22.05.2022 do godziny 23:59.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego), zawierającego min. 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym min. 1.30. (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji).
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu przed startem promocji. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną i innymi promocjami.  
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 30 PLN, niezależnie od rezultatu końcowego kuponu (kupon rozliczony jako wygrany lub przegrany). Freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 30 minut od momentu rozliczenia kuponu. 
6. Uczestnicy, którzy otrzymali Freebet określony w punkcie 5 mogą otrzymać nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 40 PLN, JEDYNIE w przypadku ponownego spełnienia warunków promocji określonych w punkcie 3, niezależnie od rezultatu końcowego kuponu (kupon rozliczony jako wygrany lub przegrany). Freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 30 minut od momentu rozliczenia kuponu.
7. Uczestnicy, którzy otrzymali Freebet określony w punkcie 6 mogą otrzymać nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 50 PLN, JEDYNIE w przypadku ponownego spełnienia warunków promocji określonych w punkcie 3, niezależnie od rezultatu końcowego kuponu (kupon rozliczony jako wygrany lub przegrany). Freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 30 minut od momentu rozliczenia kuponu.
8. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza na każdym z etapów, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać każdy Freebet (30, 40 oraz 50 PLN) jeden raz.
9. Freebety w Promocji zostaną dodane do kont graczy wyłącznie w przypadku, jeśli Gracz spełni warunki w kolejności określonej przez Organizatora. Zaburzenie tej kolejności uniemożliwi odebranie Freebetu. 
10. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30.
11. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  
12.  Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
13. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
14. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
16. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024