Silesion.PL

serwis informacyjny

Eintracht Frankfurt – Glasgow Rangers. Zakład bez ryzyka na LIVE do odebrania

1200x628 Podwójne emocje

1200x628 Podwójne emocje

Już dzisiaj przyjdzie nam ostatecznie rozstrzygnąć pierwsze europejskie rozgrywki w tym sezonie. W Sewilli zmierzy się Eintracht Frankfurt z Rangersami. Z tej okazji legalny bukmacher BETFAN przygotował bardzo atrakcyjną promocję – zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Grałeś kiedykolwiek na jedno spotkanie prematch i live? Jeżeli nie, to dziś możesz spróbować takiego rozwiązania w BETFAN. Korzystasz podwójnie, a drugi kupon objęty jest zakładem bez ryzyka ze zwrotem na konto główne!
Zasady promocji:

 1. Zagraj kupon:
  – SOLO
  – prematch
  – na finał Ligi Europy
  – za dokładnie 49 zł
 2. Za taką samą stawkę zagraj później kupon LIVE bez ryzyka!
  – SOLO
  – live
  – na kuponie musi znaleźć się finał Ligi Europy
  – za dokładnie 49 zł
  Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot 100% stawki netto na konto główne od razu do wypłaty!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024