Czytasz: Można będzie zwiedzać... szpital

Można będzie zwiedzać... szpital

W weekend 16 i 17 grudnia każdy będzie mógł zobaczyć nowy budynek Piekarskiego Centrum Medycznego

Dni otwarte szpitala miejskiego w Piekarach. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygladać będzie nowy szpital, możesz zapisać się na jego zwiedzanie. Przez dwa dni w sobotę i niedzielę (16 i 17 grudnia) od 10 do 16 drzwi nowego szpitala będą otwarte dla mieszkańców Piekar Śląskich.

- Zwiedzanie będzie odbywało się w grupach zorganizowanych. Wprowadziliśmy system rezerwacji, tak żeby nikt, kto będzie chciał zwiedzić szpital, nie musiał czekać w kolejce, tylko mógł wybrać dogodną dla siebie godzinę –  wyjaśnia Zbigniew Żołnierczyk, prezes Piekarskiego Centrum Medycznego.

Rezerwacji uczestnictwa w „Dniach drzwi otwartych Piekarskiego Centrum Medycznego” można dokonać na stronie internetowej szpitala pod linkiem.

Wystarczy kliknąć na wybraną datę oraz godzinę, wpisać swoje dane i wybrać „Rezerwuj teraz”. Potwierdzenie rezerwacji zainteresowana osoba natychmiast otrzyma na podany przy rejestracji adres e-mail. Zwiedzanie nowego budynku szpitala będzie odbywać się z przewodnikiem w grupach 15 -osobowych. Rezerwacji można też dokonać telefonicznie pod numerem: 32 39 38 103 w godzinach 8.00 – 14.30.

- Nowy budynek szpitala w Piekarach Śląskich to jedna z największych i najnowocześniejszych inwestycji tego typu w Polsce. Budowa i wyposażenie kosztowały ponad 70 mln złotych. Pierwsi pacjenci trafią do nowego budynku na początku 2018 roku – podkreśla Sława Umińska Duraj, prezydent Piekar Śląskich.

Czytaj więcej