Silesion.PL

serwis informacyjny

Milenium – zakłady bukmacherskie jest jednym z największych polskich legalnych bukmacherów. jego historia sięga roku 2004, kiedy to po raz pierwszy przyszło nam skorzystać z jego usług. Na początku działał tylko jako bukmacher naziemny, ale widząc przyszłość w obstawianiu online, skierował swoje kroki także do Internetu.

Na początku zakłady bukmacherskie Milenium online cieszyły się ogromną popularnością. Bukmacher zdobył całe grono wiernych mu klientów, którzy trwali przy nim przez te wszystkie lata. Swego czasu Milenium wyróżniało się także naprawdę bogatą ofertą i świetnymi kursami. W miarę rozwoju konkurencji popularność tego bukmachera nieco przygasła, ale wszyscy mają wrażenie, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa.

Według danych na rok 2017, Milenium posiada około 3% całkowitego udziału w rynku, co stawia tę spółkę niżej niż takie tuzy jak LVBet i eToto. Co oferuje nam ten bukmacher i na co możemy liczyć rejestrując nowe konto?

 

Rejestracja konta w Milenium

Założenie konta u bukmachera Milenium jest bardzo proste. Możemy to bez problemu zrobić odwiedzając jeden z naziemnych punktów bukmachera (znajdziemy je w większych miastach), a także za pomocą specjalnego formularza na stronie internetowej. Nie da się ukryć, że ta druga opcja jest dużo bardziej przystępna.

Niestety, próżno nam szukać u tego bukmachera tak popularnej opcji jaką jest możliwość założenia konta tymczasowego. Przypomnijmy, w koncie tymczasowym chodzi o to, że nie musimy od razu weryfikować swojej tożsamości. Możemy to zrobić w dowolnym momencie po jego założeniu. Rozwiązanie to jest idealne, gdy zależy nam na tym, by obstawić jakiś konkretny mecz u danego bukmachera i nie możemy sobie pozwolić na stratę czasu na weryfikację, gdyż zaraz rozpoczyna się spotkanie.

Bukmacher Milenium nie oferuje nam niestety tej możliwości, dlatego przed kliknięciem przycisku rejestracja powinniśmy przygotować skan dowodu osobistego lub paszportu, bez tego się nie obejdzie. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i nie ma potrzeby dokładnie go opisywać. Wystarczy tylko dokładnie czytać jakie dane musimy podać i wszystko pójdzie sprawnie.

Jeśli chcemy otrzymać bonusy, nie możemy przegapić dwóch checkboxów: “Chcę otrzymać darmowy zakład” i “Chcę otrzymać bonus na start”. Zaznaczenie ich oznacza, że zgadzamy się z zapiskami regulaminu promocyjnego i nasza pierwsza wpłata będzie podlegać bonusom.

Konto, tak jak zostało wspomniane wcześniej, można założyć również w punkcie naziemnym. Dużym plusem takiego sposobu jest to, że cały proces weryfikacji wykonywany jest przez uprawnionego pracownika i nie musimy męczyć się z wykonywaniem skanów. Mamy także większą pewność, że nasze dane nigdzie nie wyciekną.

Oferta bukmachera Milenium

Wiele osób mówi o tym, że oferta bukmachera Milenium nie powala. Tego typu teksty można od razu włożyć między bajki, a recenzję potraktować jako nieprawdziwą. Wbrew powszechnym opiniom, ilość spotkań dostępnych u bukmachera, stawia Milenium w czołówce polskich bukmacherów. Szczególnie interesująca jest oferta na spotkania rozgrywające się na terenie naszego kraju. Jeśli chodzi o polskie ligi piłkarskie, bez problemu możemy obstawiać nawet te najniższe. Równie dobrze jest z rynkami na poszczególne zdarzenia. Nie da się powiedzieć o nich złego słowa. Bukmacher Milenium jest również wyjątkowo otwarty na nowinki, dlatego też znajdziemy u niego bardzo bogatą ofertę zakładów e-sportowych.

U bukmachera Milenium znajdziemy także bogatą ofertę sportów wirtualnych. Spotkania komputerowych drużyn odbywają się 24/7 więc nawet jeśli nie ma akurat nic ciekawego do obstawiania w świecie normalnych sportów, my i tak możemy się dobrze bawić.

Głównym mankamentem bukmachera Milenium są kursy, które niestety nie należą do najwyższych na rynku. Marża mieści się jednak w akceptowalnych granicach i wciąż mamy możliwość wygrania sporych pieniędzy.

Strona internetowa i aplikacja mobilna bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje nam możliwość obstawiania meczów zarówno w punktach naziemnych, jak i za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej. Witryna bukmachera jest czytelna i dobrze przygotowana. Nie ma żadnych problemów z jej obsługą, a wszystkie funkcje i zakładki są logicznie umieszczone.

Równie dobrze spisuje się aplikacja mobilna tego bukmachera. Skorzystać z niej mogą użytkownicy telefonów i tabletów opartych na systemach Android i iOS. Aplikacje są szybkie, nie wieszają się, a także oferują nam wszystkie potrzebne funkcjonalności. Niestety, ze względu na politykę Google, aplikacja mobilna na Androida nie jest dostępna w oficjalnym sklepie. Musimy ją sobie pobrać ze strony bukmachera i zainstalować na telefonie własnoręcznie, co może sprawić trochę problemów mniej zaawansowanym użytkownikom telefonów komórkowych. Nie należy się jednak obawiać, gdyż proces instalacji jest dokładnie wytłumaczony na stronie bukmachera.

Bonusy i promocje powitalne bukmachera Milenium

Jak wyglądają promocje powitalne dla nowych graczy? Szału nie ma, ale źle też nie jest. Każdy nowy użytkownik bukmachera otrzymuje dostęp do dwóch bonusów.

Bonus na start

Na każdego świeżo zarejestrowanego gracza czeka bonus powitalny w wysokości 760 złotych. Warunki jego otrzymania są bardzo proste. Wystarczy tylko zaznaczyć odpowiedni checkbox przy rejestracji i w terminie 10 dni od momentu weryfikacji konta, dokonać pierwszej wpłaty. Wtedy zostanie ona podwojona. Kwotę depozytu musimy obrócić czterokrotnie na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20) i minimalnym kursem ogólnym 2.00. Na spełnienie warunków obrotu mamy aż 60 dni, ale warto zwrócić uwagę na to, ze każdego dnia nalicza nam się nie więcej niż 10% wymaganego obrotu. Potrzebujemy więc co najmniej 10 dni na to, by spełnić warunki stawiane nam przez bukmachera. Jeśli nam się uda, 760 złotych jest przenoszone z konta bonusowego na standardowe i możemy je wypłacić.

Darmowy Zakład

Darmowy zakład kojarzy nam się z tym, że bukmacher daje nam pieniądze, które możemy wykorzystać na dowolny kupon. W przypadku Milenium doszło jednak do drobnego zamieszania i oferowany przez nich darmowy zakład jest tak naprawdę bezpiecznym zakładem. Pierwszy postawiony przez nas kupon jest ubezpieczony do kwoty 10 złotych, co oznacza, że w razie niepowodzenia zwracana jest nam jego stawka. Zwrot dokonywany jest w postaci punktów lojalnościowych Ligi Mistrzów Milenium, które możemy później wymienić na kupony na kolejne zakłady.

Oferta dla stałych graczy

Nie da się ukryć, ze dużo ciekawsze bonusy czekają na graczy, którzy regularnie korzystają z usług tego bukmachera. Lista promocji jest naprawdę ogromna.

Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim bonusy nazwane Happy Hour. Spotkamy się z trzema ich odmianami: Prematch, Live i Wirtual. Każdy z nich dotyczy innego rodzaju kuponów, ale połączone są jedną wspólną regułą. Kupony obstawione w trakcie trwania Happy Hour wygrywają 14% więcej co pozwala nam zniwelować kwotę podatku od każdej stawki. Promocja ta trwa już od bardzo długiego czasu i nie ma strachu, że zostanie szybko wycofana. Typerzy nigdy by tego nie wybaczyli.

Wiele regularnych promocji tego bukmachera dotyczy kuponów akumulowanych. Znajdziemy tu m.in. oferty polegające na obstawianiu kuponów z wieloma zdarzeniami, co pozwala nam uzyskać dodatkowy mnożnik na kuponie, dzięki czemu wygramy nawet kilkadziesiąt procent więcej. Bardzo ciekawą funkcją jest także możliwość ubezpieczenia naszego zakładu z wieloma zdarzeniami, dzięki czemu, w razie niepowodzenia jednego meczu, uzyskujemy wygraną w wysokości 10-krotności postawionej stawki.

Na wyróżnienie zasługują także specjalne zakładki na stronie, nazwane odpowiednio “Typ dnia”i “Superoferta”. Znajdziemy tam najciekawsze spotkania danego dnia, które możemy postawić po wysokich, atrakcyjnych kursach.

Metody płatności u bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium oferuje nam kilka różnych sposobów wpłaty. Wybór konkretnego zależy tylko od nas. Skorzystać możemy m.in. z kilku systemów szybkich płatności internetowych, takich jak: PayU, Tpay.com oraz Blik. Pieniądze bez problemu wpłacimy również zwykłym przelewem oraz za pomocą karty debetowej i kredytowej.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Tak samo wygląda najmniejsza kwota, którą możemy wypłacić na swoje konto bankowe. Ilość dostępnych metod wpłat i wypłat nie powala na kolana, ale mamy dostęp do większości najbardziej popularnych sposobów, więc czego można chcieć więcej.

Kontakt do bukmachera Milenium

Bukmacher Milenium nie posiada zbyt dobrej zakładki FAQ (najczęściej zadawane pytania), dlatego też bardzo często trzeba posiłkować się kontaktem z obsługą klienta. Na szczęście w tym przypadku jest już dużo lepiej, a pracownicy biura bukmachera Milenium są bardzo kompetentni i szybko odpowiadają na zadane im pytania.

Najłatwiejszym i najlepszym sposobem kontaktu jest skorzystanie z czatu online. Bez problemu znajdziemy go na stronie bukmachera (podpowiedź: czerwony pasek w prawej dolnej części strony). Pracownicy Milenium odpowiadają na nasze pytania w godzinach 8-22, w każdy dzień tygodnia, z wyłączeniem świąt. Czas oczekiwania na połączenie z konsultantem zależy od tego, co aktualnie dzieje się w świecie sportu. Jeśli próbujemy zaczerpnąć informacji w momencie, gdy toczy się akurat finał Ligi Mistrzów to niestety trochę poczekamy, w innych przypadkach połączenie nawiązywane jest niemal natychmiastowo. Swoje pytania można zadać również za pomocą wiadomości e-mail, ale trzeba liczyć się z tym, że uzyskanie odpowiedzi może zająć nawet kilka godzin.

Milenium wspiera polski sport

Bukmacher Milenium od zawsze stał murem za polskim sportem. Swego czasu był sponsorem Tauron Basket Ligi, czyli głównej ligi koszykówki w naszym kraju, a obecnie wspiera dwa kluby piłkarskie (Zagłębie Lubin, Piłkarski Falubaz) oraz żużlową drużynę Falubazu. Zainteresowanie bukmachera Milenium sportami innymi niż piłka nożna niezmiernie cieszy i daje nadzieję na to, że nasz kraj będzie się liczył w większej ilości dyscyplin.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024