Silesion.PL

serwis informacyjny

ForBET to jedna z legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Co ciekawe, jest to również jedna ze stosunkowo najmłodszych propozycji dla fanów śledzenia i obstawiania sportowych rozgrywek. Od 2016 roku forBET stale poszerza swoją ofertę i stara się zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlaczego ten zakład bukmacherski zasługuje na bliższe poznanie? Co oferuje nowym i stałym graczom? Co wyróżnia jego ofertę i sprawia, że forBET staje się kluczowym graczem na rynku bukmacherskim w Polsce? Przyjrzyjmy się nieco bliżej.

 

ForBET- Legalne zakłady bukmacherskie

Na początku warto zaznaczyć, że forBET proponuje swoim graczom legalne rozgrywki, gdyż dysponuje licencją Ministra Finansów. Co ciekawe, licencja otrzymana została już w 2016 roku. Cel ten został osiągnięty mimo sztywnych zasad i wielu wymagań rządu. Każdy gracz w zależności od preferencji może obstawiać z bonusem lub bez. Twórcy forBET starają się dopasować ofertę do najbardziej specyficznych wymagań klientów. Ten zakład bukmacherski proponuje szereg bonusów, ciekawą ofertę, ale również wiele form płatności i przede wszystkim bezpieczeństwo graczy. Wszystko to sprawia, że liczba zarejestrowanych użytkowników na stronie ciągle rośnie. Co potwierdzenie, iż forBET to poważny gracz na polskim rynku bukmacherskim.

Jak zarejestrować się z forBET?

Niestety w przypadku forBET nie ma możliwości ekspresowej rejestracji jak w przypadku konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Oznacza to, że trzeba przejść cały proces rejestracji od początku do końca, aby móc utworzyć konto. Proces ten składa się z trzech najważniejszych kroków. W pierwszym kroku konieczne jest podane adresu e-mail, nazwy użytkownika oraz hasła. Drug proces to etap nieco bardziej wnikliwej weryfikacji, w którym następuje konieczność podania danych, takich jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres, natomiast ostatni etap, czyli etap trzeci to czas podania danych, takich jak PESEL, numer i seria dowodu osobistego, numeru konta bankowego oraz ewentualnego kodu promocyjnego. Rejestracja nie jest długa i nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności. W trzecim kroku następuje również konieczność wysłania zdjęcia dowodu osobistego. Jeżel jest ono wyraźne, proces weryfikacji trwa zaledwie kilka minut.

Kody promocyjne forBET

Zarówno nowych, jak i stałych graczy w większości przypadków najbardziej ciekawią kody rabatowe i ciekawe bonusy, jakie oferowane są przez dany zakład bukmacherski. Dzięki nim nawet w przypadku braku większych środków można rozpocząć przygodę z obstawianiem i wirtualnym światem rozgrywek, który dostarcza wielu emocji i adrenaliny. ForBET dba o to, aby promocje pojawiały się stosunkowo często i zaskakiwały graczy. Na dobry początek forBET proponuje bonus bez depozytu. Brzmi dobrze, prawda? Dodamy, że później sytuacja prezentuje się jeszcze lepiej. Każdy gracz można zgarnąć bagatela 1200 zł, gdyż ten zakład bukmacherski nagradza łącznie aż 3 pierwsze depozyty, jakie zostają złożone na konto przez gracza. Wszystko to sprawia, że osoby zainteresowane tą tematyką powinny pamiętać o skorzystaniu z oferty powitalnej już od momentu rejestracji na stronie.

Freebet do 10 zł

Od tego rozpoczniemy prezentację ofert zakładu bukmacherskiego forBET. To z pewnością jedna z tych ofert w historii bukmachera, która zasługuje na miano jednej z najlepszych promocji w historii zakładu. W jaki sposób skorzystać z tej możliwości? Podczas rejestracji należy pamiętać o wypełnieniu wszelkich kroków, aby proces rejestracji mógł przebiec pomyślnie i szybko. Podczas wypełniania danych należy zaznaczyć kratkę, która potwierdza, iż gracz chce otrzymać darmowy zakład. Należy pamiętać, że wszelkie dane wpisywane w procesie rejestracji powinny być prawdziwe i wpisane poprawnie. W przeciwnym razie konto nie będzie mogło zostać poprawnie założone. Podczas rejestracji nie należy zapomnieć również o przygotowaniu dokładnego skanu dowodu osobistego. Poprawnie wykonane zdjęcia pozwolą ominąć wszelkie nieporozumienia. Dla osób, które pragną zgarnąć dodatkowe rabaty, przewidziane zostały również ciekawe zniżki, a kody do nich umieszczone są w wielu miejscach w sieci. Wystarczy pozyskać aktualny kupon, aby cieszyć się dodatkowymi środkami. Żeby skorzystać z kodu, konieczny jest jego 4-krotny obrót przy kursie minimum 2.0.

Bonus do 1300 zł za 3 depozyty

To wręcz reklamowy bonus, jakim szczyci się forBET. Dzięki niemu zakład bukmacherski zyskał wielu nowych graczy, którzy czerpią ogromną radość z obstawiania. Bonus ten składa się z 3 bonusów, które wypłacane są cyklicznie za 3 pierwsze depozyty, jakie wpłacane są na wirtualne konto. Na początek każdy gracz otrzymuje dodatkowe 100% do wpłaty mniejszej, niż 400 zł. W drugim przypadku bonus do 400 zł wynosi 75%, natomiast za trzeci zakład wartość wynosi 50% do 400 zł. W celu odebrania tego bonusu konieczny jest obrót nimi przy kursie minimum 2.0, natomiast do wypłaty środków konieczny jest 4-krotny obrót bonusem na kuponach z przynajmniej trzema zdarzeniami przy kursie minimum 1.30.

Tymczasowe promocje i programy lojalnościowe

ForBET stara się ciągle zaskakiwać graczy. Oprócz ciekawej oferty dla nowych użytkowników przewidziane zostały również atrakcyjne rabaty dla stałych użytkowników, którzy dzięki braniu udziału w programach lojalnościowych mogą pomnażać swoje zyski. Na wiele promocji i bonusów liczyć można w tak zwanych tymczasowych promocjach na stronie forBET. Do najczęściej spotykanych promocji zalicza się:

  • Zakłady bez ryzyka,
  • oferty podwyższające wielkość wygranej o 14%,
  • darmowy zakład po wpłaceniu depozytu.

Co ciekawe wraz z 2019 rokiem forBET postanowił wpłacić również cash-out na wszelkie urządzenia mobilne. To niezwykle miły gest dla graczy, którzy korzystają częściej z urządzeń mobilnych, niż z komputera. Każdy gracz powinien pamiętać również o tym, że ten bukmacher wprowadził również tak zwany bonus urodzinowy, dzięki któremu każdy gracz zarejestrowany na forBET może w dniu swoich urodzin korzystać ze specjalnych przywilejów i ofert. Chociaż dzięki byciu członkiem forVIP club daje mnóstwo przywilejów, zostanie członkiem tego klubu. okazuje się często trudne. Ten zakład bukmacherski bierze pod uwagę wyłącznie najaktywniejszych graczy i bierze pod uwagę nie tylko wysokość wpłacanych depozytów, ale również częstotliwość obstawiania, kursy, wygrane i regularność wpłat. Gracze, którzy pod jakimś względem wyróżnili się z tłumu na tle innych graczy, otrzymują zaproszenie od forBET do klubu VIP. Członkowie tego klubu mogą liczyć na dodatkowe oferty, niedostępne dla pozostałych uczestników, szybką autoryzację, wiele zaproszeń na różnego rodzaju wydarzenia sportowe oraz opiekę opiekuna VIP.

ForBET- Wysokość kursów

Można śmiało stwierdzić, że kursy o to jedna z najsilniejszych stron forBET. Zwłaszcza w momencie, kiedy pod uwagę weźmiemy piłkę nożną, czyli najchętniej obstawiany sport. Co ciekawe marże w wielu ligach są niskie, co oznacza wyższe kursy dla graczy. Przykładem może być tutaj Ekstraklasa (marża 0,17), serie A (marża 2,88), czy Premier League (marża 2,95). Można więc powiedzieć, że forBET to jeden z najlepszych zakładów bukmacherskich, biorą c pod uwagę wysokość kursów. W tym miejscu warto podkreślić przydatność Betmarketu, czyli osobnej zakładce pozwalającej na samodzielne ustalenie kursów, czy wyboru zakładów.

ForBET- Zakłady na żywo

W przypadku forBET system zakładów na żywo prowadzony jest w podobny sposób do zakładów przedmeczowych, tak więc żaden gracz nie powinien mieć problemów z orientacją na stronie. Oferta forBET jest niezwykle rozbudowana, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W tym miejscu dostępne są zakłady na żywo w dyscyplinach, takich jak piłka nożna, siatkówka, formuła 1, siatkówka plażowa, baseball, koszykówka, tenis i wiele innych dyscyplin sportowych. Dostępne są również transmisje live drużyn 4-ligowych. Dostrzec można, że dostępnych dyscyplin jest około osiemdziesięciu, co sprawia, że forBET oferuje niemal jedną z najlepszych ofert na polskim rynku dla fanów obstawiania na żywo, które jak wiadomo, dostarcza wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Support w forBET

Dla graczy oprócz doskonałych ofert kodów promocyjnych, zakładów online, czy ilości drużyn sportowych liczy się także szybki i bezproblemowy support dostosowany do indywidualnych preferencji graczy. Dzięki kliknięciu w ikonę ,,pomoc” skorzystać można z różnych form pomocy, jakie oferowane są przez ten zakład bukmacherski. Rubryka FAQ umożliwia odnalezienie najczęściej zadawanych pytań, dzięki czemu pomoc może zostać udzielona szybko i sprawnie. Sprawny kontakt z forBET umożliwia chat na żywo. Jest on aktywny w godzinach 8-24 każdego dnia, dlatego gracze mają niemal ciągły dostęp do pomocy. To ogromny plus dla tego bukmachera. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny również przewidziana została taka opcja.

Metody płatności w forBET

Graczy nierzadko interesują również formy płatności, dzięki którym mogą bezpiecznie wpłacać i wypłacać środki. Niestety w tej kategorii forBET nie przewiduje aż tylu opcji, co konkurencji, jednak sytuacja i tak przedstawia się bardzo dobrze. Możliwe płatności to DotPAy oraz PayU i tpay.com. W przypadku tych trzech form płacić można kartą lub przelewem. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych preferencji gracza. Brakuje w tym przypadku jednak coraz bardziej popularnych portfeli elektronicznych, czego wielu graczy oczekuje od portali tego formatu. Gracze są zgodni jednak co do tego, że nie natrafiają na żadne problemy techniczne w związku z płatnościami, a cały proceder przebiega szybko i pomyślnie.

Podsumowanie

ForBET to jeden z czołowych zakładów bukmacherskich w Polce. Oferuje on legalne zakłady, gdyż uzyskał pozwolenie Ministra Finansów. ForBET cechuje różnorodność ofert, ciekawe kursy oraz korzystne kody promocyjne, z których korzystać mogą zarówno nowi, jak i stali gracze. Ponadto przewidziane są również liczne programy lojalnościowe i tymczasowe oferty. Mocną stroną forBET są zakłady na żywo oraz szybki support. Poprawie powinna ulec jednak liczba metod płatności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author