Silesion.PL

serwis informacyjny

Legalni bukmacherzy #11 – TOTALbet

TOTALbet to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Swoją działalność rozpoczął wraz z początkiem 2018 roku. W styczniu otrzymał on pozwolenie na prowadzenie naziemnej działalności a w marcu licencje na prowadzenie zakładów on-line. Marka TOTALbet nie jest jednak niepewnym eksperymentem a stoi za nią grupa — spółka akcyjna Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Obejmuje ona największe marki z szeroko pojętej branży rozrywkowej takie jak np. Focus, Nova, Eska, se.pl. Murator czy Super Express. Jest to bardzo ciekawe, gdyż gwarantuje profesjonalne podejście i znacznie większą wiarygodność niż anonimowe firmy. TOTALbet bukmacher pierwotnie miał nosić nazwę Vitabet, ale ostatecznie wybrano aktualną wersję. Pewnego rodzaju ciekawostką może być fakt, iż w Rumunii działa bukmacher o identycznej nazwie. Obie firmy nie są ze sobą żaden sposób powiązane, dlatego warto mieć ten fakt na uwadze.

Nowy bukmacher

Udział w rynku TOTALbet na razie nie jest dokładnie znany. Funkcjonuje on od niedługiego czasu. W tak krótkim terminie trudno rzetelnie zmierzyć ten czynnik. TOTALbet działa na licencji wydanej przez Polskie Ministerstwo Finansów, co oznacza, że jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce. Dzięki temu możemy bez obaw o konsekwencje obstawiać wynik meczów w naziemnych punktach oraz w internecie. Aktualnie małym minusem może być breakpointów naziemnych i mała szansa, że zmieni się to jeszcze w 2018 roku. Jednak ten stan rzeczy rekompensuje profesjonalny serwis internetowy.

 

Profesjonalne podejście TOTALbet

TOTALbet bukmacher pomimo młodego wieku nie jest standardową firmą, która dopiero wchodzi na rynek. Po tej marce będziemy mogli spodziewać się dużo więcej niż po innych tego typu tworach. Dzieje się tak za sprawą jednej z największych grup, do której należy przedsiębiorstwo. Różnice możemy zobaczyć we wszystkich elementach działalności bukmachera. Pierwszą z nich jest profesjonalna strona internetowa. Została ona wykonana zgodnie z najnowszymi trendami oraz najnowszą technologią. Bukmacher oferuje również aplikację mobilną, która pojawia się równie szybko co sama marka na rynku. Przy okazji innych firm bukmacherskich na taką aplikację trzeba było czekać znacznie dłużej.

Kolejną rzeczą, która nie ujawnia młodego wieku bukmachera, są atrakcyjne kursy i szeroka oferta. Jest to jeden z głównych mankamentów, który dotyczy młodych firm. TOTALbet bukmacher stara się ze wszystkich sił, aby jego wizerunek był jak najbardziej profesjonalny i pod tym względem nie odstaje od topowych marek na rynku. Następnym dobrym prognostykiem są bonusy i ich duża ilość. Tylko dużego inwestora stać na zorganizowanie loterii i różnego rodzaju premii. TOTALbet bukmacher na tym polu również może konkurować z innymi bardziej uznanymi markami.

 

Czym TOTALbet chce wyróżniać się na rynku?

Bardzo dobrym posunięciem firmy jest jasne określenie swojej misji i celów, jakie zamierza realizować. Wiele marek samodzielnie nie ujawnia zbyt wiele, co jest błędem a gracze dzięki jasnemu przekazowi TOTALbet, mogą wiedzieć od razu czego się spodziewać. Pierwszym elementem ma być profesjonalna strona internetowa i najnowsze technologie. Bezpośrednio przekładać się ma to na położenie dużego nacisku na zakłady Live. Bukmacher w tym względzie zapowiedział bardzo atrakcyjną ofertę i ma to być znak rozpoznawalny firmy. Rzeczywiście, już teraz na stronie internetowej powstała dedykowana zakładka “LIVE”, która bezpośrednio przenosi graczy do poszczególnych wydarzeń sportowych. Możliwość obstawiania ponad 50 zdarzeń w meczu“na żywo” wygląda bardzo dobrze i jest konkurencyjne z największymi markami na rynku. Tak szeroki wybór poszczególnych wydarzeń spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Obsługa klienta w TOTALbet

Kolejnym znakiem rozpoznawczym marki ma być profesjonalna obsługa klienta. Pod tą nazwą może kryć się wszystko i to słowo jest jak najbardziej miarodajne, aby opisać podejście firmy do klienta. TOTALbet bukmacher już na początku swojej działalności ma bardzo solidny system pomocy oraz kontaktu z obsługą i po raz kolejny może zostać on porównany z rozwiązaniami od topowych marek na rynku. Na stronie internetowej znajduje się obszerny dział FAQ, samouczki, poradniki, dedykowany chat, oraz zakładka kontaktowa. Oprócz informacji, które możemy tam znaleźć i które w większości przypadków wystarczą, aby rozwiązać problemy, możemy bardzo prosto skontaktować się z obsługą serwisu. Na pochwałę zasługuje fakt, że możemy zrobić to poprzez czat tekstowy, e-mail, formularz kontaktowy oraz telefon. Jest to maksymalna opcja kontraktowa, dzięki której w szybki sposób będziemy mogli porozmawiać obsługą serwisu. Ten element wyróżnia bukmachera na rynku po raz kolejny z tego względu, iż nie wszyscy bukmacherzy oferują tak szeroki kanał kontaktowy, a w niektórych przypadkach porozmawianie z obsługą serwisu jest wręcz problematyczne.

Strona internetowa TOTALbet

Strona internetowa TOTALbet to zdecydowanie jedno z centralnych miejsc bukmachera. Kładzie on duży nacisk na zakłady on-line, a co za tym idzie, witryna jest wykonana w bardzo profesjonalny sposób. Jej zielona wersja graficzna nawiązuje do logo i barw bukmachera. Ciemna kolorystyka w połączeniu z białymi napisami i zielonymi grafikami wygląda bardzo czytelnie. Przekłada się to na komfortowe użytkowanie serwisu, nawet gdy na ekran komputera pada słońce. Układ serwisu internetowego jest bardzo ergonomiczny. W głównej jej części znajdują się poszczególne zakładki przenoszące nas do konkretnych działów takich jak kalendarz spotkań, statystyki, loterie, kontakt czy zakłady sportowe. Strona internetowa posiada również wersję na urządzenia mobile. Dzięki temu będziemy mogli obstawiać wyniki swojej ulubionej drużyny sportowej bez konieczności instalowania aplikacji.

 

Szybka rejestracja w TOTALbet

Rejestracja konta w TOTALbet przebiega standardowo, a biorąc pod uwagę nacisk kładziony na obsługę klienta również bardzo sprawnie. Aby tego dokonać, wystarczy wejść na stronę internetową. W prawym górnym rogu widnieje zakładka “Załóż konto”. W dalszej kolejności ujrzymy specjalny formularz, w który powinniśmy podać nasze prawdziwe dane osobowe, dane dotyczące konta oraz dane teleadresowe. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie rejestracji, poprzez klikniecie linku, jaki otrzymamy na adres e-mail. Po tych czynnościach możemy dokonać pierwszego depozytu.

Konto tymczasowe w TOTALbet

Jak zmienić konto tymczasowe w konto stałe

Rejestracja w TOTALbet jest dwustopniowa. Po podaniu podstawowych danych Gracz otwiera konto tymczasowe, które uprawnia do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z promocji Bonus 100%. Po weryfikacji dokumentów tożsamości konto zostaje przekształcone w konto stałe, co daje możliwość zlecania wypłat. Po uzyskaniu konta stałego na koncie Gracza zostanie zaksięgowany Freebet 25 zł.

Płatności i depozyty w TOTALbet

Jedną z najmocniejszych stron TOTALbet są płatności i depozyty. Szeroki wybór procesów i metod płatności pozwala szybko oraz komfortowo wpłacić lub wypłacić pieniądze. Możemy uczynić to poprzez tradycyjny przelew bankowy, szybki przelew bankowy, BLIK, karty płatnicze oraz procesory. Do ostatniej grupy możemy zaliczyć PayU oraz DotPay. Po raz kolejny TOTALbet bukmacher staje na wysokości zadania i bezpośrednio konkuruje z największymi graczami w branży. Tak szerokie wybór metod płatności nie jest dostępny u wszystkich bukmacherów, więc kolejne pozytywne zaskoczenie jest bardzo dobrze przyjmowane przez graczy.

 

Aplikacja mobilna i media społecznościowe

Po raz kolejny TOTALbet bukmacher wyróżnia się na rynku kompleksowym podejściem Posiada on dedykowaną aplikację, dzięki której gracze mogą obstawiać wyniki na swoich telefonach. Jest ona w pełni funkcjonalna i umożliwia takie samo działanie jak witryna internetowa. Możemy zainstalować ją na telefonach z systemem Android i IOS. Jej instalacja odbywa się bardzo prosto. W celu instalacji należy wejść na stronę internetową, pobrać odpowiednią wersję, przenieść je do telefonu i uruchomić. Dużym plusem marki jest też obecność firmy na portalach społecznościowych. Ma ona swoje profile m.in. na Facebook-u, Twitter-ze czy Instagram-ie. Dzięki temu możemy być na bieżąco z najnowszymi propozycjami, wiadomościami czy bonusami przeglądając serwisy społecznościowe.

Konto Tymczasowe

Jednym z najciekawszych elementów, jakie oferuje TOTALbet, jest możliwość zagrania oraz przetestowania serwisu bez konieczności weryfikacji danych. Pomimo tego, że jest to bardziej symboliczny ukłon w stronę nowych graczy i nie pozwala na regularne granie, to ciekawostka ta została bardzo szybko i dobrze przyjęta przez graczy.

Konto tymczasowe jest nowością na polskim rynku. Cała operacja polega jedynie na założeniu konta. Po potwierdzeniu rejestracji poprzez i link aktywacyjny na e-mailu bukmacher uruchamia funkcjonalność konta. W tym momencie możemy dokonywać wpłat pieniędzy, obstawiać i korzystać z systemu internetowego. W ciągu 90 dni musimy jednak dostarczyć dokument tożsamości, który będzie weryfikował nasze dane. Po tym czasie, jeśli tego nie zrobimy, TOTALbet bukmacher ograniczy nasze konto. W trakcie trwania okresu próbnego nie możemy dokonywać wypłat. Cały system jest nieco kontrowersyjny, ale TOTALbet bukmacher przedstawił jego regulamin odpowiednim urzędom i został on zaakceptowany. Obecnie podobne rozwiązanie planuje wprowadzić czołowy polski bukmacher, ale TOTALbet pozostanie tym — który jako pierwszy zdecydował się umożliwić graczom obstawianie zakładów bez pełnej weryfikacji.

Rejestracja w TOTALbet – konto tymczasowe

1. Wejdź na stronę TOTALbet

2. Naciśnij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.

3. Podaj dane wymagane do rejestracji, a następnie aktywuj konto klikając w link, który wyślemy mailem.

4. Gdy posiadasz aktywne konto, zaloguj się do serwisu (przycisk “Zaloguj” w prawym górnym rogu).

5. Na tym etapie Gracz posiada konto tymczasowe, które uprawnia do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z promocji Bonus 100%. Gracz ma 90 dni, by przekształcić konto tymczasowe w konto stałe.

Zamiana konta tymczasowego w konto stałe

1. Zaloguj się do serwisu Totalbet.pl. Otwórz zakładkę “moje konto”, klikając w pole z imieniem i nazwiskiem w prawym górnym rogu.

2. W menu „moje konto” odszukaj pole „dokument tożsamości”. Wgraj czytelną fotokopię lub skan dokumentu (aktualny dowód osobisty lub paszport). Upewnij się, że dane są czytelne, a dokument widoczny w całości.

3. Pracownicy Biura Obsługi Klienta dokonają weryfikacji dokumentów i przekształcą konto tymczasowe w konto stałe. Gracz może sprawdzić, czy weryfikacja przeszła pomyślnie, otwierając menu „moje konto”. W prawym górnym rogu powinien znaleźć się komunikat „status konta zweryfikowany”. Po uzyskaniu konta stałego na koncie Gracza zostanie zaksięgowany Freebet 25 zł.

To wszystko, na tym etapie konto jest w pełni aktywne i daje pełne uprawnienia do cieszenia się zakładami w TOTALbet.

 

Czy warto wybierać TOTALbet?

Odpowiedz na to pytanie, jest zdecydowanie twierdząca. Marka, choć jest młoda na rynku, stoi za nią ogromna grupa kapitałowa co gwarantuje dużą wiarygodność i profesjonalne działanie bukmachera. Zdecydowanie największym plusem jest właśnie solidne funkcjonowanie całej firmy. Każdy aspekt co najmniej stoi na wysokim poziomie i konkuruje z najlepszymi bukmacherami w branży lub jest wręcz lepszy. Do takich elementów można zaliczyć obsługa klienta czy zakłady Live, które są flagowymi elementami firmy. Na zainteresowanie zasługują też kursy. Bukmacher na swojej stronie posiada specjalną zakładkę, w której porównuje kursy swoje i konkurencyjnych — największych firm. Jest to bardzo odważne działanie, które niesie jasny przekaz – “jesteśmy najlepsi” Trudno nie zgodzić się czy dyskutować z konkretnymi liczbami. Tylko w kilkunastu procentach kursy na najlepsze piłkarskie ligi były nieco niższe niż te oferowane przez konkurencję.

TOTALbet bukmacher pomimo tego, że jest początkującym bukmacherem, ma bardzo duże szanse na sukces. Już w obecnej fazie można rozpocząć grę u niego bez obawy o niższe kursy czy mniejszą funkcjonalność. Warto sprawdzić tego bukmachera, gdyż ma bardzo wiele do zaoferowania.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • Legalni bukmacherzY #1 – EtotO

 • Legalni bukmacherzY #2 – EwinneR

 • Legalni bukmacherzY #3 – BetcliC

 • Legalni bukmacherzY #4 – BetFaN

 • Legalni bukmacherzY #5 – TotoloteK

 • Legalni bukmacherzY #6 – FortunA

 • Legalni bukmacherzY #7 – LV beT

 • Legalni bukmacherzY #8 – StS

 • Legalni bukmacherzY #9 – MrBet

 • Legalni bukmacherzY #10 – MileniuM

 • Legalni bukmacherzY #11 – TOTALbeT

 • Legalni bukmacherzY #12 – PZBuK

 • Legalni bukmacherzY #13 – forBEt

 • Legalni bukmacherzY #14 – SuperBeT

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author