Silesion.PL

serwis informacyjny

“Tniemy Ryzyko” – Polska – Czechy

Najbliższe dni staną pod znakiem reprezentacyjnych emocji.

Z tej okazji bukmacher forBET przygotował dla Was promocję – nawet jeśli przegracie kupon w pechowych okolicznościach, i tak zgarniecie kasę!

Zagraj w dniu 15.11 kupon spełniający następujące warunki:

• stawka dokładnie 59 PLN
  • co najmniej osiem zdarzeń, w tym dowolne zdarzenie z oferty na mecz Polska – Czechy
  • co najmniej osiem zdarzeń na kuponie musi mieć kurs 1,3 lub wyższy;
  • kupon musi zostać rozstrzygnięty do niedzieli (18.11), 23:59

Jeżeli nie wejdzie Ci na kuponie jedno spotkanie, otrzymasz na konto bonusowe zwrot całej stawki. Jeśli nie wejdą dwa spotkania, otrzymasz zwrot połowy stawki

ZASADY I WARUNKI:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 15.11
    2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 18.11, 23:59
  • Kupon musi zostać zawarty za DOKŁADNIE 59 PLN
    1. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 8 zdarzeń, w tym dowolne zdarzenie z oferty na mecz Polska – Czechy
    2. Co najmniej 8 zdarzeń na kuponie musi mieć kurs 1,3 lub wyższy.
  • Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.
  • Zwrot całej stawki nastąpi jedynie w przypadku, gdy nietrafiony okaże się tylko jeden mecz. W przypadku dwóch błędów, klient otrzyma zwrot połowy stawki. Zwrot zostanie przyznany za wszystkie kwalifikujące się zakłady.
  • Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.
    1. Bonusy znajdą się na kontach graczy do poniedziałku (19.11), godziny 23:59. Obrót bonusem – 4 x 2.0.
  • Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).