Silesion.PL

serwis informacyjny

Konto tymczasowe w PZBUK.

PZBuk legalnym bukmacherem jest od 28 czerwca 2018 roku. Nieprzerwanie od tego czasu pracuje nad budowaniem swojej marki w Internecie i zdobywaniu nowych klientów. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się być średniakiem to zagłębiając się w szczegóły możemy być naprawdę mile zaskoczeni.

Na uwagę zasługuje bonus powitalny dla nowych graczy w PZBuk. Choć jest to tylko Cashback w wysokości 200 złotych to posiada on zaskakująco łatwe warunki do spełnienia. Poza tym do naszej dyspozycji jest szybka rejestracja w PZBuk. Dzięki niej nie musimy przesyłać skanu dowodu osobistego, a cały proces trwa dosłownie kilka minut. Czy wtedy również możemy liczyć na bonus na start? Sprawdźmy!

Jak wygląda rejestracja konta tymczasowego w PZBuk?
Zanim przejdziemy do promocji tego bukmachera musimy zarejestrować swoje konto. By możliwie jak najszybciej zacząć obstawiać mecze przez Internet wystarczy, że na stronie głównej klikniemy w zielony przycisk „Zarejestruj się”. Wtedy to rozpoczniemy proces rejestracji konta, który w tym przypadku składa się z trzech kroków. W pierwszym należy wpisać – nazwę użytkownika, e-mail, numer telefonu i hasło. W drugim – imię i nazwisko, seria i numer dowodu lub paszportu (bez konieczności wysyłania jego skanu), ulicę, kod pocztowy, miasto, datę urodzenia, płeć, PESEL. Nie zapomnij, by w trakcie wypełniania formularza podać PZBuk kod promocyjny. Dzięki niemu możesz liczyć na wyższy bonus startowy. Na ostatnim etapie pozostanie Ci ustalić limit gry i obrotu – dzienny i miesięczny. Po przyciśnięciu „Otwórz konto” otrzymasz na wiadomość e-mail od bukmachera z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu i zalogowaniu się na konto możesz aktywnie korzystać z oferty tego legalnego bukmachera.
PZBUK konto tymczasowe a bonus na start.

Wielu graczy interesuje fakt czy po założeniu konta tymczasowego możemy liczyć na promocyjne akcje od bukmachera. Odpowiedź brzmi – TAK! Szybka rejestracja w PZBuk zajmuje jedynie kilka minut. Po tym czasie możemy wykorzystać Cashback w wysokości do 200 złotych. Liczy się pierwszy zakład. W przypadku jego wygranej zgarniamy wygraną. Kiedy przegramy – ten legalny bukmacher zwróci nam zakład do 200 złotych. Nie zapominajmy jeszcze, że do wykorzystania mamy kod bonusowy PZBuk. Dzięki niemu możemy zyskać dodatkowe 20.000 punktów. Te możemy wykorzystać w sklepie na stronie internetowej chociażby wymieniając je na różne bonusy.

Szybka rejestracja w PZBUK – jakie czekają nas limity?
Z uwagi na fakt, że mamy do czynienia z kontem tymczasowym to u większości legalnych bukmacherów czekają nas pewne ograniczenia. Po pierwsze jest to czas na aktywację konta stałego. PZBuk nie narzuca nam tu żadnego limitu. To samo możemy powiedzieć o limitach na zakłady. U konkurencji możemy obstawić maksymalnie do 5.000 złotych. Tutaj takich ograniczeń nie ma. Natkniemy się na nie natomiast, gdy będziemy chcieli wykonać wypłatę zebranych środków. Wtedy to należy wysłać skany dokumentu tożsamości. W zakładce „Moje konto” powinniśmy znaleźć przycisk o nazwie „Wyślij dokumenty”. Po ich wysłaniu i podaniu numeru konta bankowego możemy w pełni korzystać z naszego konta.

PODSUMOWANIE
Konto tymczasowe w PZBuk to idealna propozycja dla osób, które nie do końca są przekonane do usług owego bukmachera. Dzięki szybkiej rejestracji możemy w kilka minut przebrnąć przez podanie podstawowych danych i zacząć obstawiać mecze za prawdziwe pieniądze. Na duży plus zasługuje brak limitów na zakłady czy czas na aktywację konta stałego. Poza tym w pełni możemy skorzystać z bonusu dla nowych graczy, a po wpłacie chociażby 1 PLN mamy dostęp do darmowych transmisji sportowych. Dlatego jeśli jeszcze zastawiasz się czy warto posiadać tam konto nie marnuj swojego czasu – już teraz zdecyduj się na szybką rejestrację i sprawdź ofertę PZBuk!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author