Silesion.PL

serwis informacyjny

Kasa na okrągło w Betcris – nowa promocja

Kasa na okraglo w Betcris nowa promocja 2022

Kasa na okraglo w Betcris nowa promocja 2022

Mówią, że fortuna kołem sie toczy. A w legalnych zakładach bukmacherskich Betcris kołem toczą się FREEBETY! Zakręć kołem, odpowiedz na pytanie i zgarnij darmowy freebet. Całą czynność powtórz jutro, pojutrze i każdego kolejnego dnia. Kasa na okrągło w Betcris – codziennie masz szansę na wygranie darmowego bonusu!

Jak działa promocja?

Zweryfikuj swoje konto w Betcris, a uzyskasz dostęp do naszego koła. Kręć codziennie i wylosuj pole z pytaniem. Masz 15 sekund na wybór odpowiedzi, ale spiesz się, czas startuje w momencie wylosowania pytania! Jeśli wybierzesz poprawną odpowiedź to dodamy (w ciągu maksymalnie 12 godzin) do Twojego konta freebet 20 PLN kompletnie za darmo! Codziennie masz szansę na zgarnięcie jednego darmowego zakładu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024