Silesion.PL

serwis informacyjny

Karciana Wojna! Nowość w ofercie zakładów TOTALbet z darmowym 5 PLN

Zakłady na symulowane gry karciane w TOTALbet? Czemu nie! Legalny bukmacher wprowadził do oferty zakłady na Wojnę Karcianą, czyli zakłady LIVE na rozgrywkę między Graczem a Krupierem. W ramach zapoznania się z ofertą, bukmacher przyznał każdemu Klientowi ze zweryfikowanym kontem Freebet 5 PLN!

TOTALbet stawia na własne rozwiązania. Wojna Karciana jest produkowana przy wykorzystaniu zasobów grupy, a nie zakupiona w zewnętrznej firmie. Dzięki temu Gracz otrzyma produkt dopasowany do polskiego rynku, a Krupierzy szansę powrotu do pracy podczas kwarantanny. Tylko w TOTALbet Krupierzy mówią w języku polskim!

Jak przebiega rozgrywka? Przed wyłożeniem pierwszej karty można obstawiać, czy wyższą kartę otrzyma Gracz, Krupier, czy może będzie remis (Wojna). Druga tura zakładów następuje po wyłożeniu pierwszej karty i aktualizacji kursów. Zakłady można łączyć z innymi zdarzeniami w ofercie.

Do niedzieli wszyscy Gracze, którzy posiadali konto stałe przed rozpoczęciem promocji, mogą wykorzystać w Karcianej Wojnie Freebet 5 zł!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).