Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League 3: dzień z Alberto

HIGH League 3 dzien z Alberto

HIGH League 3 dzien z Alberto

Ostatni z serii filmów “Dzień z…” pokazujących życie zawodnika. Jedyny taki materiał, w którym Alberto pokazuje dużą część swojego życia. Przedpremierowo będzie można usłyszeć fragment kolejnego hitu Alberto, zobaczyć po raz pierwszy sparingi Alberto z Kacprem Błońskim oraz ekskluzywne ujęcia zza kulis koncertu z Gdańska. W poprzednich odcinkach z serii “Dzień z…” moglismy oglądać: Marcina DubielaAnielę “Lil Masti” BoguszRoberta BurneikęRoberta OrzechowskiegoZusjeDon DiegoBad Boya.

Alberto to jeden z najsłynniejszych polskich raperów i gwiazda GM2L Malika Montany. Wśród szerszej publiczności zadebiutował na początku 2020 roku i błyskawicznie zrewolucjonizował polski rynek muzyczny. Zapowiada, że w debiucie nie będzie co zbierać po jego rywalu!

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024