Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League 3: dzień z Zusje

HIGH League 3 DZIEN Z Zusje

HIGH League 3 DZIEN Z Zusje

Kolejny odcinek z serii “Dzień z…” uczestnikiem HIGH League, a w nim zarejestrowany materiał z odwiedzin u Zusje, czyli pierwszej w historii freak-fightów uczestniczki starcia w boksie birmańskim! O Swoich przygotowaniach do walki z Lil Masti podczas Trzeciej Wyższej Ligi Malika Montany będzie opowiadać Zusje Astafiewa. W poprzednich odcinkach z serii “Dzień z…” moglismy oglądać: Marcina DubielaAnielę “Lil Masti” BoguszRoberta BurneikęRoberta Orzechowskiego i Denisa Załęckiego.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author