Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League 3: dzień z Marcinem Dubielem

HIGH League 3 DZIEN Z Marcin Dubiel

HIGH League 3 DZIEN Z Marcin Dubiel

W kolejnym odcinku z serii “Dzień z…” przed trzecią galą HIGH League, kamery tym razem odwiedziły Marcina Dubiela, który już 4 czerwca zadebiutuje w klatce HIGH League i stanie do walki z Alberto! Po raz pierwszy opowiada o swojej relacji z Natsu, przeszłości, a także o zbliżającym pojedynku! W poprzednich odcinkach z serii “Dzień z…” moglismy oglądać: Anielę “Lil Masti” Bogusz, Roberta Burneikę, Roberta Orzechowskiego i Denisa Załęckiego.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024