Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League 3: dzień z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem

HIGH League 3 dzien z Mateuszem Don Diego Kubiszynem

HIGH League 3 dzien z Mateuszem Don Diego Kubiszynem

W najnowszym odcinku z serii “Dzień z…” będziemy mogli sledzić przygotowania Mateusza “Don Diego” Kubiszyna do walki z Denisem “Bad Boy” Załęcki w oktagonie na gali HIGH League 3. W poprzednich odcinkach z serii “Dzień z…” moglismy oglądać: Marcina DubielaAnielę “Lil Masti” BoguszRoberta BurneikęRoberta Orzechowskiego, ZusjeBad Boya.

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024