Silesion.PL

serwis informacyjny

Rewanż na HIGH League 3! Łukasz “Lukas TV” Wdowiak zmierzy się z Kamilem Kossakowskim

Lukasz Lukas TV Wdowiak vs Kamil Kossakowski na High League 3 2022

Lukasz Lukas TV Wdowiak vs Kamil Kossakowski na High League 3 2022

Na HIGH League 3 dojdzie do rewanżu z pierwszej gali! Łukasz “Lukas TV” Wdowiak i Kamil Kossakowski ponownie zmierzą się w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

“Lukas TV” i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian “Bunio” Szabunio. 

Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza “Yoczooka” Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić.

Ostatecznie starcie zwyciężył Łukasz Wdowiak. Ten werdykt nie spodobał się jednak wszystkim. Podczas HIGH League 3 dojdzie do zasłużonego rewanżu! 

“Lukas TV” zasłynął jako najpopularniejszy prankster w Polsce. Na YouTubie obserwuje go prawie milion subskrybentów. Jego filmy zyskały ponad 200 milionów wyświetleń. Nagrywał też piosenki, napisał książkę. W ostatnim czasie skupił się przede wszystkim na treningach MMA!

Jego rywal, Kamil Kossakowski, to jeden z najpopularniejszych polskich tiktokerów i disco-polowców. Jest liderem zespołu DiscoBoys i autorem takich hitów jak “Niebieskie oczy” czy “Zarąbista blondi”. 
Starcie zakontraktowano w limicie wagowym do 77 kilogramów.

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

W jednej z głównych walk gali HIGH League 3, 4 czerwca w ERGO ARENIE (Gdańsk/Sopot), zmierzą się raper i streefighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel. 

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. To trzeba przeżyć na żywo! Bilety na wydarzenie w ERGO ARENIE są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024