Silesion.PL

serwis informacyjny

Fox Sports i Stars Group uruchamiają Fox Bet

Portal zakładów sportowych będzie również na bieżąco informował użytkowników o bieżących wynikach, aktualizacjach kursów i statystykach gier, a także wiadomościach i spostrzeżeniach przedstawianych przez analityka Fox Sports i prezenterów telewizyjnych .

“Fox Bet łączy wieloletnie doświadczenie w programowaniu bogatym w treści i regulowaną grę online, aby zapewnić doskonałe, zintegrowane i interaktywne oglądanie na żywo dla naszych klientów nigdzie indziej Stany Zjednoczone.” – powiedziała Robin Chhabra

Codzienne treści będą prezentowane przez różnych ekspertów i dziennikarzy sportowych. Nick Wright i Cris Carter będą prelegentami porannego programu informacyjnego First Thing’s First , a codzienny program zakładów sportowych, nazwany Lock it In , poprowadzą Rachel Bonnetta, Clay Travis, „Cousin Sal” Iacono, Todd Fuhram i Colin Cowherd.

Fox Bet zastąpi markę BetStars grupy Star w New Jersey i docelowo zamierza stać się ogólnodostępnym portalem bukmacherskim i medialnym . Zakłady będą przyjmowane z państw, w których obowiązują regulowane przepisy bukmacherskie, ale darmowa gra prognostyczna ma być dostępna dla całych Stanów Zjednoczonych.

Fox Sports to pierwsza znacząca sieć sportowa w USA, która dokonała ruchu hazardowego, kupując 5% udziałów w The Stars Group – spółce macierzystej PokerStars.

To pierwszy przypadek, gdy jeden z głównych amerykańskich nadawców przeniósł się bezpośrednio do hazardu, a restrykcyjne przepisy wcześniej utrudniały potencjalne powiązania. Rok temu Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zalegalizował zakłady sportowe dla wszystkich 50 stanów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024