Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna na Mistrzostwa Europy 2024

Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech, znane jako EURO 2024, rozpoczną się już 14 czerwca, przynosząc kibicom niezapomniane emocje i widowiskowe mecze piłkarskie. W związku z tym zakłady bukmacherskie FORTUNA przygotowały szereg promocji, bonusów, i udogodnień, aby każdy, zarówno doświadczony typer, jak i nowicjusz, mógł cieszyć się z nadchodzącego turnieju.

Jednym z głównych elementów oferty jest “Niespozakład Fortuny“. Od 14 czerwca do 14 lipca, każdego dnia trwania Mistrzostw Europy, można wziąć udział w akcji dostępnej dla wszystkich graczy. Wystarczy zalogować się na stronie lub w aplikacji FORTUNY i otwierać skrzynki, w których znajdują się specjalne bonusy-niespodzianki o wartości 50 zł, wypłacane w kasie.

FORTUNA wprowadza również promocję “Zaliczka Fortuny“. Dotyczy ona zakładów na zwycięstwo w regulaminowym czasie gry oraz Gotowców na wszystkie mecze EURO 2024. Jeśli drużyna, na którą postawiono, objęła dwubramkowe prowadzenie, zakład jest uznawany za wygrany bez konieczności czekania na końcowy gwizdek. Rozliczenie następuje automatycznie.

Specjalne promocje przygotowano również na mecze reprezentacji Polski. Na przykład, 16 czerwca, podczas meczu z Holandią, za każdego gola przyznawane jest 10 zł, a za każdą żółtą kartkę 5 zł. Promocje na mecze z Austrią (21 czerwca) i Francją (25 czerwca) zostaną ogłoszone wkrótce.

W trakcie EURO 2024, FORTUNA zmienia zasady gry, oferując bonusy w PLN zamiast punktów FKP. Wszystkie bonusy wypłacane są w gotówce na konto depozytowe. Środki te można wypłacić lub grać dalej, bez martwienia się o warunki dotyczące obrotów, stawek czy kursów.

Na czas trwania turnieju w Niemczech, FORTUNA wprowadza również promocję “Betbuilder i LIVE bez podatku“. Codziennie przez 24 godziny można obstawiać zakłady bez podatku, wrzucając na kupon przynajmniej trzy zdarzenia z kursem min. 1.30.

Mistrzowskie i Tłuste Boosty” to kolejna atrakcyjna oferta. Codziennie dostępne są wybrane zdarzenia z podwyższonymi kursami. W określonych terminach, kursy na wybrane zdarzenia podbijane są nawet o 50%. Na przykład, 14 czerwca w godz. 17:00 – 18:00 można skorzystać z Boostu na mecz Niemcy – Szkocja, a 16 czerwca w godz. 14:00 – 15:00 na mecz Polska – Holandia.

Dla fanów długich taśm przygotowano specjalną wersję “AKO Master” z rekordową pulą nagród wynoszącą 300 000 zł, wypłacaną w gotówce. Rywalizacja podzielona jest na cztery etapy, a pierwszy z nich trwa od 14 do 23 czerwca.

Zakład “EKSPERT+” to kolejna innowacja na czas EURO 2024. Proponowane są trzy warianty zakładu z łączną pulą nagród 400 000 zł. Gracz, który prawidłowo wytypuje wszystkie spotkania z postawionego kuponu, otrzyma dodatkowy bonus.

Dla nowych graczy przygotowano ofertę “3x Zakład Bez Ryzyka”. Na początek gry w Fortunie, każdy nowy gracz otrzymuje trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł, które muszą być postawione w ciągu 48 godzin od rejestracji. W przypadku przegranej, wkład zostanie zwrócony na konto gracza.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich  efortuna.pl? Załóż konto z  kodem   rejestracyjnym  MMM300   klikając  TUTAJ  i   odbierz darmowe 20.00 PLN  w postaci freebeta +   3 x zakład bez ryzyka  każdy po   100 zł+10 PLN  za pierwszą wpłatę

EURO 2024 to nie tylko piłkarskie emocje, ale także szereg atrakcyjnych ofert od FORTUNY, które umilą kibicom czas spędzony na śledzeniu rywalizacji najlepszych drużyn Europy.

FORTUNA  online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024