Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna pozostaje oficjalnym sponsorem Miedzi Legnica

Fortuna Zakłady Bukmacherskie pozostaje oficjalnym sponsorem Miedzi na najbliższy sezon! Porozumienie pomiędzy Miedzią Legnica a Fortuną trwa już od 2017 roku. W najbliższym sezonie kibice będą nadal mogli dostrzec materiały Sponsora na legnickim stadionie.

Sezon 2020/21 będzie czwartym z kolei, w którym Miedź Legnica może liczyć na wsparcie ze strony Fortuny Zakłady Bukmacherskie. – Współpraca Miedzi z Fortuną pokazuje, jak ważne w sporcie i biznesie jest zaufanie i budowanie długofalowych relacji. Nieprzerwanie możemy liczyć na ogromne wsparcie ze strony Fortuny, za co jesteśmy wdzięczni. Wierzę, że ta współpraca nadal będzie przynosić obu stronom korzyści i wiele satysfakcji – mówi Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Przedłużenie umowy sponsorskiej jest naturalną konsekwencją udanej współpracy między Miedzią Legnica a Fortuną. Wypracowaliśmy wzajemne zaufanie przez kilka lat wspólnych działań, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Wierzymy w ambitne plany Klubu i mamy nadzieję, że już wkrótce razem będziemy świętować kolejne sukcesy – mówi Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Przypominamy, że Punkty Przyjmowania Zakładów Fortuny dostępne są w Legnicy w 3 lokalizacjach: AL. PIŁSUDSKIEGO 46, UL. POLI GOJAWICZYŃSKIEJ NR 1 LOK. NR 5, UL. BENJAMINA BILSEGO 1/1.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023