Silesion.PL

serwis informacyjny

Euro U21: Niemcy – Hiszpania w finale? Kursy bukmachera

Już bez Polski, ale wciąż z dużą dawką emocji – tak zapowiadają się nadchodzące mecze Euro U21. W czwartek czekają nas półfinały: Niemcy zmierzą się z Rumunią, a Hiszpanie z Francją. Zdaniem TOTALbet faworytem do końcowego triumfu są Niemcy. Co jeszcze znajduje się w ofercie legalnego bukmachera?

Młodzieżowe mistrzostwa Europy rozgrywane są według wymagającego systemu. Polska, mimo zwycięstw w grupie z Belgią i Włochami, nie awansowała do półfinału. Z naszej grupy przeszli dalej tylko Hiszpanie, z którymi przegraliśmy aż 0:5.

Drużyna z Półwyspu Iberyjskiego w czwartek o godzinie 21 na stadionie w Reggio Emilia zmierzy się z Francją. Na murawie nie zabraknie piłkarskiej jakości. Z jednej strony zobaczymy cenionych w seniorskiej piłce Daniego Ceballosa czy Fabiana Ruiza, a z drugiej Ibrahimę Konate czy Matteo Guendouziego.

Nieznacznym faworytem tego starcia są Hiszpanie. Ich zwycięstwo można obstawić w TOTALbet z mnożnikiem 2.55, remis opatrzono kursem 3.30, a wygraną Francji 2.80. W meczu nie powinno zabraknąć goli: kurs na over 2,5 to 1.87 / under 2,5 – 1.92. Raczej nie ma co liczyć, że dojdzie do konkursu rzutów karnych – współczynnik wynosi zaledwie 1.10!

Ciekawie kształtuje się oferta na drugi półfinał, który rozpocznie się w czwartek o godzinie 18 na stadionie w Bolonii. Wyraźnym faworytem są Niemcy (kurs 1.67), od lat bardzo mocni w szkoleniu młodzieży. Jednak niektórzy typujący wietrzą niespodziankę, bo Rumuni fantastycznie zagrali w grupie z Chorwacją (4:1) i Anglią (4:2). Zwycięstwo Rumunów można obstawić po kursie 4.90! Cały turniej Euro U21 dostępny jest do gry na stronie totalbet

Mistrz Europy do lat 21, kursy TOTALbet

  • Niemcy – 2.75
  • Hiszpania – 3.10
  • Francja – 3.20
  • Rumunia – 6.50

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024