Silesion.PL

serwis informacyjny

ETOTO zakłady bukmacherskie, działające legalnie w Polsce

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie ✅ Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie.

Przedmiotem naszej działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

W zakładach organizowanych przez E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat oraz wobec których nie został zasądzony zakaz wstępu do ośrodków gier.

 1 lutego 2019 r. o godzinie 11:00 ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy Etoto, rozbudowująca obecną ofertę powitalną:

  • Freebet 20 zł od rejestracji nowego gracza
  • potem oferta powitalna wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł,
  • przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł

Dla graczy którzy zarejestrowali się przed 01.02 i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. spółka utworzona w Polsce, z siedzibą w Warszawie (00-503), ul. Żurawia 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256.

Działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

1. Jak się zarejestrować?
Kliknij „Załóż konto” w prawym górnym rogu strony, a następnie wypełnij dokładnie krótki formularz. Konieczne jest prawidłowe wypełnienie wszystkich podanych pól w celu rejestracji konta użytkownika.
2. Dlaczego muszę podawać tyle danych osobowych i czy moje dane są bezpieczne?
Jest to obowiązek nałożony na nas przez Ustawę o grach hazardowych oraz zatwierdzony na jej podstawie przed Ministra Rozwoju i Finansów Regulamin. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne i przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
3. Jaki dokument potrzebny jest do weryfikacji i dlaczego muszę go wysłać?
W celu weryfikacji konta gracza należy przesłać skan lub zdjęcie (nie może być skan kserokopii) dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu). W przypadku dowodu potrzebujemy obu stron, natomiast z paszportu wystarczy strona ze zdjęciem. Kopie powinny być wyraźne, z widocznymi wszystkimi czterema rogami. Widoczne muszą być dane: numer PESEL, seria i numer dowodu, imię i nazwisko, data ważności dokumentu oraz pasek z danymi na rewersie dokumentu. Dokument jest konieczny w celu potwierdzenia wieku (minimum 18 lat) oraz tożsamości gracza.
4. Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto?
Nie, zgodnie z regulaminem gracz może posiadać tylko jedno konto gracza w naszym serwisie.
5. Czy granie na waszej stronie jest legalne?
Tak. Jesteśmy legalnym bukmacherem, działamy na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
6. Jak zmienić hasło?
Zaloguj się na swoje konto, a następnie wejdź w „Moje konto” -> „Ustawienia konta”-> „Zmiana hasła” (na dole strony) -> Wpisz stare oraz nowe hasło -> Kliknij „Enter” lub „Aktualizacja”.
7. Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?
Aby zresetować hasło, kliknij w prawym górnym rogu opcje „Zapomniałeś hasła?”. Następnie uzupełnij formularz i kliknij „Wyślij”. Postępuj zgodnie z instrukcją otrzymaną na adres e-mail przypisany do konta gracza.
8. Czy mogę zmienić nazwę użytkownika?
Nazwa użytkownika jest również loginem do konta i nie ma możliwości zmiany.
9. Jak zamknąć konto?
Konto możesz zamknąć w dowolnym momencie. Należy z adresu e-mail zapisanego na Twoim koncie wysłać wiadomość na pomoc@etoto.pl lub support@etoto.pl z prośbą o zamknięcie konta. Prosimy także o podanie powodu decyzji w celu podniesienia jakości naszych usług.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author