Silesion.PL

serwis informacyjny

Totolotek zakłady bukmacherskie, legalnie działające w Polsce

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem i karany. Zakaz gry dla osób poniżej 18 roku życia.

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.

Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI (szerzej o naszej ofercie niżej).

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA jest jedynym legalnym operatorem w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów.

Działamy w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów zakładów przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP. Rocznie odprowadzamy do budżetu państwa blisko 30 mln zł w formie podatków dochodowego, VAT i podatku od gier. Mamy ponad 20 proc. udziałów w rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce.
Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych , z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach.

Od 2005 r. Totolotek SA jest częścią międzynarodowej Grupy INTRALOT, która działa w 57 państwach na 5 kontynentach. Dzięki temu mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w szybko rosnącym segmencie zakładów mobilnych i online.

W trosce o naszych klientów, Totolotek SA jako pierwsza firma na polskim rynku zakładów wzajenych wprowadził kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju, która przewiduje m.in. obowiązkowe szkolenia w zakresie polityki odpowiedzialnej gry dla wszytskich pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie oferty, marketing oraz sprzedaż zakładów.

Pozytywną ocenę obowiązujących w spółce procedur i działań w tym zakresie potwierdziła The European Lotteries, organizacja, która zrzesza czołowe europejskie firmy loteryjne i bukmacherskie, przyznając nam, jako jedynej w Polsce firmie bukmacherskiej, „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Totolotek SA aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu – amatorskiego i profesjonalnego. Jesteśmy oficjalnym sponsorem czterech klubów piłkarskiej Ekstraklasy: Górnika Zabrze, Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagielloni Białystok. W 2015 r. byliśmy oficjalnym partnerem Katowice Open – największego turnieju tenisowego o randze WTA organizowanego w Polsce. 

Graj z Totolotkiem SA

Naszym klientom oferujemy:

•    zakłady bukmacherskie Toto-Mix, Toto-Racing GBI
•    
totalizatory piłkarskie Toto-Liga Toto-Gol
•    
totalizator konny Toto-Lotek

Zakłady bukmacherskie Toto-Mix to główny nasz produkt. Polega na typowaniu, zaistnienia różnych wydarzeń ze świata sportu jak i sfery społeczno-kulturalnej. Prezentowane zdarzenia w ofercie posiadają od jednego do kilku możliwych opcji typowania. Każdy wybrany typ określony jest przez kurs na podstawie, którego w bardzo łatwy sposób można obliczyć wysokość ewentualnej wygranej. Zakłady bukmacherskie to obecnie najpopularniejsza forma zakładów na świecie, która stale zyskuje sobie coraz większe grono sympatyków. Na fakt ten wpływa przede wszystkim różnorodność oferty oraz możliwość wygranych, których wysokość ustalana jest przez grającego.

Kolejnymi produktami Totolotek SA są oferowane na zasadzie wyłączności totalizatory piłkarskie Toto-Liga oraz Toto-Gol.

Toto-Liga to zestaw 13 meczów piłkarskich oferowanych w postaci trzech zestawów do gry: Liga Polska, Liga Angielska i Ligi Inne. Zakłady polegają na wytypowaniu wyników wszystkich 13 meczów z wybranego zestawu, podając zwycięską drużynę i/lub remis.

Toto-Gol to zestaw 6 meczów oferowanych w postaci dwóch zestawów do gry: Z1 i Z2. Zakłady polegają na wytypowaniu dokładnego wyniku bramkowego wszystkich 6 meczów wybranego zestawu. Wygrana w obydwu totalizatorach określana jest na podstawie stopni wygranych, których wysokość zależna jest od łącznej sumy wpłaconych stawek, bieżącej kumulacji oraz liczby zakładów z poprawnymi typami.

Totalizator Konny Toto-Lotek to zakłady na wyścigi konne. Zakłady przyjmowane są na wyścigi odbywające się na polskich oraz zagranicznych torach.

Zakłady bukmacherskie Toto-Racing (zakłady na wyścigi psów) to produkt Spółki wprowadzony do sieci punktów w lutym 2013 r. Toto-Racing – to zakłady polegające na typowaniu zwycięskich psów. Gonitwy wraz z ofertą kursową i wynikami są prezentowane na dedykowanym do tych zakładów 32” monitorze. Wyścigi wyświetlane są co 6-7 minut, a wypłaty wygranych następują tuż po zakończeniu gonitwy, co daje możliwość udziału w grze przez cały dzień. Transmisja wyścigów odbywa się na żywo, bezpośrednio z torów.

Zakłady bukmacherskie GBI Racing (zakłady na wyścigi konne) to najnowszy produkt Spółki wprowadzony do 120 punktów sieci sprzedaży w sierpniu 2015 r. Przedsięwzięcie realizowane jest dzięki współpracy Totolotka z firmą GBI Racing posiadającą prawa licencyjne do wszystkich brytyjskich i irlandzkich wyścigów konnych. Wyścigi odbywają się 360 dni w roku, na co składa się około 1800 meetingów i ponad 10 000 gonitw. Najważniejsze z nich, to Royal Ascot, Epsom Derby Festival, czy Irish Derby. Transmisje realizowane są w wysokiej jakości obrazu, z wielu kamer wraz z angielskim komentarzem. Zakłady są proste i szybkie, a wygrana zależy wyłącznie od kursu na dane zdarzenie, wniesionej stawki i wyniku sportowego. Polska jest 39 krajem na świecie i 22 w Europie z dostępem do transmisji GBI Racing oraz 15 regionem w którym zakłady te przyjmowane są w formule zakładów bukmacherskich.

Typy bukmacherskie, inaczej zakłady bukmacherskie to pewnego rodzaju umowa zawierana między bukmacherem, a osobą obstawiającą dane zdarzenie. Przez zdarzenie rozumie się wynik meczy sportowych, kursu walut czy nawet tego co dzieje się w polityce. Bukmacher internetowy typu totolotek jest rodzajem przedsiębiorcy przyjmującego m.in. zakłady sportowe. Zakłady bukmacherskie online różnią się od stacjonarnych zakładów tym, że aby obstawić nie trzeba szukać placówek do obstawiania – wystarczy wejść na stronę internetową gdzie wszystko jest dokładnie opisane.

Nie ma odpowiedzi opisującej w jednym zdaniu jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Wiadomo jednak, że najlepszą grupą osób obstawiających oraz wygrywających w zakładach bukmacherski są osoby z ogromną wiedzą w danej dziedzinie. Pewniaki w zakładach bukmacherskich bardzo często uważane są przez graczy za bardzo dobre źródło zarobku. Z pewnością jednak można powiedzieć, że pewniaki czyli stuprocentowa pewność, że dany zakład bukmacherski będzie wygrany nie istnieje. Dowodem na to są typy z bardzo niskim kursem, które według tej zasady powinny zawsze się sprawdzać – a tak nie jest.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024