Silesion.PL

serwis informacyjny

Digitain wzmacnia treści na żywo dzięki umowie TVBET

TVBET zgodził się udostępnić swoje portfolio gier na żywo działającej w Europie Zachodniej firmie Digitain po tym, jak obie strony zawarły nowe partnerstwo.

Zgodnie z umową, klienci Digitain mogą zintegrować z platformą wszystkie 11 produktów transmitowanych strumieniowo TVBET, takich jak Poker, Keno, Backgammon, 1Bet, WheelBet i inne gry.

Samvel Mkrtumyan , dyrektor ds. Komunikacji zewnętrznej w Digitain, powiedział: „Dzięki ich ogromnym umiejętnościom i doświadczeniu w produkcji specjalistycznych produktów do gier na żywo, coraz więcej uczestników rynku wybiera TVBET.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości, bardzo rozrywkowe produkty TVBET w tych trudnych czasach. Jakość ich przesyłania strumieniowego, a także elastyczność ich silnika promocyjnego sprawiają, że jest to wspaniała okazja dla naszych klientów i ich klientów ”.

TVBET dostarcza obecnie swoje treści na żywo do ponad 130 partnerów na całym świecie za pośrednictwem platformy z certyfikatem GLI, która zapewnia „pełną losowość i przejrzystość wyników”.

Peter Korpusenko , CEO TVBET, dodał: „W związku z obecną sytuacją – produkty do gier innych niż sportowe zapewniają niezwykłe wyniki – dlatego TVBET dokłada wszelkich starań, aby dostarczać swoje produkty na całym świecie pierwszorzędnym operatorom, takim jak Digitain.

„W TVBET cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z zespołem Digitain, aby zapewnić swoim klientom możliwie najlepsze produkty do przesyłania strumieniowego”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024