Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy walka Krzysztof Głowacki – Mairis Briedis zostanie unieważniona?

“Skandal” – to słowo najczęściej padało jako komentarz walki Krzysztofa Głowackiego z Briedisem. Chyba nie było osoby, która by nie widziała soczystego łokcia łotewskiego pięściarza-policjanta wymierzonego w twarz Polaka. Nie było też osoby, która by nie słyszała gongu, po którym gospodarz nadal okładał naszego rodaka. A jednak była taka osoba… I tak się składa, że był nią 74-letni sędzia, który po tej walce powinien przejść na emeryturę.

W normalnych okolicznościach walka “Główki” powinna być unieważniona, ale zdajemy sobie również sprawę, że to by było mocno nie na rękę organizatorom turnieju. Jak myślicie, czy sprawiedliwość zawita do brudnego świata boksu i ta skandaliczna walka zostanie unieważniona? Z ofertą takiego własnie zakładu zaprezentował się najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan:

Czy walka Krzysztofa Głowackiego z Marisem Briedisem zostanie unieważniona?

  • TAK – 2.90
  • NIE – 1.30

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023