Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Vital Heynen zobaczy trzecią czerwona kartkę?

Mecze Polaków na turnieju Final Six Ligi Narodów dostarczają nam niebywałych emocji. “Biało-Czerwoni” – mimo, że grają rezerwami – zdołali wygrać spotkania z Brazylią i Iranem. Oprócz dwóch wygranych powtarza się jeszcze jedna statystyka: selekcjoner Polaków, Vital Heynen w obu grach dostał czerwoną kartkę.

Jak myślicie, czy trener naszych siatkarzy powtórzy swój “wyczyn” w półfinale z Rosją? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Trener Polskich Siatkarzy znów obejrzy “czerwo”?

  • Tak – kurs 2.50
  • Nie – kurs 1.40

Vital Heynen po raz kolejny ukarany czerwoną kartką podczas turnieju finałowego Ligi Narodów. Selekcjoner reprezentacji Polski pierwszą czerwoną kartkę zobaczył w meczu z Brazylią, drugą w meczu z Iranem. Tym razem zbyt gwałtownie dyskutował z sędzią, który nie przyznał nam możliwości weryfikacji jednej z akcji.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024