Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy obstawianie meczów jest trudne?

Ustawa hazardowa z 2017 roku spowodowała, że dla wielu graczy ten sposób zarabiania przestał był dochodowy. Ale to nie oznacza, że zakłady bukmacherskie w Polsce są nielegalne. Nadal możemy obstawiać mecze, ale tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Chcesz zacząć typować spotkania sportowe, ale zastanawiasz się czy obstawianie nie będzie dla Ciebie zbyt trudne?

Zacznijmy od tego, że wygrywanie i zarabianie na zakładach bukmacherskich jest nadal możliwe. Jest to trudne, a najlepiej pokazują to statystyki, które obrazują, że jedynie ok. 3% wszystkich graczy utrzymuje się z tego zajęcia. Tej trudnej sztuki możemy się jednak nauczyć. Należy wystrzegać się najpopularniejszych błędów:

  • brak umiejętności trzymania się wcześniej ustalonych zasad;
  • złe zarządzanie kapitałem;
  • brak znajomości podstawowych pojęć bukmacherskich, np.: freebet, AKO, value, azjatycka liczba goli, itd.


Dlatego też zanim postawimy swoją pierwszą złotówkę warto przestudiować poradnik bukmacherski, by następie teorię przełożyć na praktykę i tym samym zarabiać na obstawianiu.

U którego bukmachera założyć konto?

Dopiero zaczynasz swoja przygodę z zakładami bukmacherskimi i zastanawiasz się, którego bukmachera wybrać? Lista legalnych bukmacherów w Polsce liczy aż 14 firm. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych bukmacherów dla początkujących graczy. Pod uwagę wzięto wiele aspektów – to chociażby bonus powitalny, warunki obrotu bonusem, oferta bukmachera, opinie, itd.

Wiadomym jest, że każdy z nas inaczej traktuje zakłady bukmacherskie. Do naszej dyspozycji mamy inny kapitał czy chociażby czas jaki możemy poświęcić obstawianiu. Nie ulega wątpliwości, że najlepiej byłoby zarejestrować konto u najlepszego bukmachera. Ale nie ma jednej uniwersalnej odpowiedni na pytanie: który bukmacher jest najlepszy? Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Dobrym rozwiązaniem jest założenie kont u co najmniej 2-3 bukmacherów. To daje nam już pewną przewagę i możliwość na większe wygrane poprzez wybieranie wyższych kursów.

Bukmacherka tylko dla dorosłych!

Choć jako dorośli ludzi możemy nie interesować się sportem to należy przyznać, że towarzyszy nam on już od najmłodszych lat. To wszystko sprawia, że chcąc czy też nie znamy podstawowe zasady piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki. To daje nam już pewną wiedzę, którą możemy wykorzystać w zakładach bukmacherskich.

Pytanie brzmi jednak – czy każdy może obstawiać? Nie. Jedynie osoby, które ukończyły 18 lat mogą typować mecze. Warto zauważyć, że już podczas rejestracji należy podać datę swojego urodzenia, a niektórzy bukmacherzy proszą nas nawet o skan dowodu tożsamości. Legalni bukmacherzy stosują się do tych przepisów i wykorzystują je zarówno na swoich stronach internetowych jak i w punktach naziemnych. Zatem należy czekać do pełnoletniości, a do tego czasu warto „grać na kartce” i prowadzić statystyki, które w przyszłości mogą nam posłużyć. Z pewnością nie będzie łatwo, gdyż choć zakłady bukmacherskie należy traktować jako zabawę to zawsze mamy nadzieję, że uda nam się na nich systematycznie zarabiać.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author