Silesion.PL

serwis informacyjny

FAME MMA UK: karta walk i trailer

Wczoraj zamieszczono pierwszą oficjalną zapowiedź wideo ➡️ Fame MMA UK oraz ujawniono sześciu z dwunastu uczestników pierwszej zagranicznej gali FAME MMA.

https://youtu.be/kyrfraALapc

Fame MMA UK – karta walk 2019

  • MAIN EVENT: Scott “Scotty T” Timlin – Stephen “Stevie Bear” Bear
  • Mike Fox – Andrew Henderson
  • Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola
  • Sam Gowland – Marty McKenna
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr
  • Ashley Marie – Georgia Harrison
  • Ally Law – Harry “Nightscape” Gallagher
  • Casey Barker – Callum Markie

Zastanawiasz się jak obstawiać MMA i KSW w zakładach bukmacherskich?

https://www.youtube.com/watch?v=nzrYqJw0wjE

Scott Timlin (ur. 26 kwietnia 1988 r.) znany również jako Scotty T , to osobowość brytyjskiej telewizji reality show, która zasłynęła jako członek obsady serialu reality show MTV Geordie Shore . Pojawił się także na czwartej serii z przykł na plaży i wygrał siedemnasty serię z Celebrity Big Brother . Jest drugim członkiem obsady Geordie Shore, który wygrał serial, po Charlotte Crosby w 2013 roku. W marcu 2016 roku został ogłoszony twarzą boohooMAN

Stephen Henry Bear (ur. 15 stycznia 1990 r.) to angielska „osobowość telewizyjna reality show”. Jego pierwszy występ telewizyjny miał miejsce w 2011 roku w Shipwrecked . Brał również udział w MTV reality show Ex na plaży w 2015 roku, a następnie ponownie w 2016 roku wygrał XVIII serię z Celebrity Big Brother w 2016 roku.

Joel JMX to brytyjski YouTuber, który zyskał popularność dzięki swoim filmom z gry FIFA na własnym kanale na YouTube. Jego seria wideo „Strip FIFA” pomogła jego kanałowi zdobyć ponad milion subskrybentów. Większość tych filmów została jednak usunięta, ponieważ zawierały wulgarne treści. Teraz jego filmy oparte są głównie na grze „FIFA Ultimate Team”, a jego kanał zawiera także filmy z reakcjami i wyzwaniami. JMX jest także właścicielem drugiego kanału, „JMX Plays”, w którym przesyła filmy związane z „FIFA Career Mode”. Jego brat, macocha i była dziewczyna kilkakrotnie pojawiali się w jego filmach.

Sam Gowland z Sunderland. Jest osobowością telewizyjną. Brał udział w Love Island serii 3. Były pracownik plaformy wierniczej mówi o sobie że staje się niegrzecznym chłopcem podczas wakacji. Łał! Brytyjskie brukowce często piszą o nim i jego związku z Chloe Ferry – celebrytką z Wysp Brytyjskich.

Dapper Laughs (ur. 17 czerwca 1984 r. W Kingston upon Thames , Londyn , Anglia) to pseudonim Daniela O’Reilly . Jest twórcą treści w mediach społecznościowych z Addlestone , Surrey. Opisał siebie jako „Krem nawilżający”. Szok! Dapper Laughs stał się znany na portalach społecznościowych Facebook i Vine , gdzie ma odpowiednio 72.407.000 i 4.575.000 obserwujących.

Ashley Marie – kompletnie nie wiemy kto to jest…ale mamy jej zdjęcie. Piszcie w komentarzach jeśli wiecie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

1 thought on “FAME MMA UK: karta walk i trailer

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024