Silesion.PL

serwis informacyjny

Tanie obstawianie z potencjałem na wygrywanie

Efektywne typowanie meczów piłkarskich powinno opierać się na starannej analizie i racjonalnym komponowaniu kuponów. Grając za minimalną stawkę (2 zł) można pokusić się o szukanie zdarzeń z kursami powyżej 4, 0.

Jeden kupon – dwa zdarzenia

Na jeden kupon dodajemy co najwyżej dwa zdarzenia. Najlepiej poszukać spotkań, w których faworyt gra na wyjeździe. Nie mogą to być jednak dowolne wybory na metodę chybił trafił. Na kupno zakładu decydujemy się dopiero po wykonaniu analizy. Przede wszystkim zwracamy szczególną uwagę na aktualną formę obu zespołów. Może się bowiem okazać, że faworytom wyjątkowo źle wychodzą spotkania wyjazdowe lub bezpośrednie pojedynki. W takim przypadku lepiej odpuść dany mecz. Na kupon dodajemy maksymalnie dwa zdarzenia na remis do przerwy i zwycięstwo gości (faworyta) w całym meczu.

Wyższe kursy – mniej zdarzeń

Zazwyczaj kursy na tego rodzaju zakłady są dość wysokie i oscylują powyżej 4, 0. Dużo mniejsze ryzyko, a co za tym idzie większa szansa na wygraną będzie w przypadku grania singli. Duble są o wiele ryzykowniejsze, ale potencjalna wygrana będzie wyższa. Odradzamy umieszczanie na kuponach większej liczby zdarzeń, bo po prostu w większości przypadków stracimy wkład. Mając do dyspozycji 20 zł budżetu i przy bogatej ofercie meczowej jesteśmy w stanie bez większego problemu ułożyć 10 kuponów. Przyjmując, że gramy za najniższą możliwą stawkę (2 zł) może się okazać, że już jeden wygrany kupon pokryje nasz wkład lub nawet wyjdziemy na lekki plus. Nie ma na to jednak żadnej gwarancji, bo to jest tylko sport.

Wyższe ryzyko – niższe stawki

Odradzamy obstawianie tym sposobem za wyższe stawki, bo to prosta droga do finansowej katastrofy. Zakładając najczarniejszy scenariusz (wszystkie kupony okażą się przegrane), kolejnego dnia możemy mieć więcej szczęścia i odrobimy stratę nawet z nawiązką.

Kluczem do sukcesu jest rozpracowanie meczu jeszcze przed jego rozpoczęciem. Nie patrzmy wyłącznie na formę drużyny (ostatnie mecze), ale też na składy wyjściowe. Kluby piłkarskie grające w rozgrywkach międzynarodowych bardzo często odpuszczają mniej ważne mecze ligowe i wystawiają do nich skład rezerwowy.

Analiza kuponu

Trenerzy oszczędzają w ten sposób swoje największe gwiazdy np. na mecze Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Zmiennicy rzuceni na głęboką wodę mogą po prostu nie podołać zadaniu i wówczas bardzo łatwo o niespodzianki, w których teoretycznie murowany faworyt musi uznać wyższość beniaminka lub ligowego outsidera. Naszą analizę trzeba jeszcze zweryfikować. Poszukajmy w sieci prognoz ekspertów i innych typerów, odwiedźmy popularne serwisy internetowe publikujące darmowe typy bukmacherskie. Na sam koniec sprawdźmy, czy nasz bukmacher nie odstaje za bardzo z kursami od innych firm bukmacherskich.

Wybór bukmachera według kursów

Starajmy się obstawiać tam, gdzie są najwyższe kursy. Dobrze jest doceniać wartość każdej złotówki, którą przeznaczamy na typowanie. Jeśli już decydujemy się na hazard miejmy na uwadze ryzyko uzależnienia i ryzyko poniesienia straty finansowej. Zapobiec temu mogą limity, które możemy ustawić w aplikacji lub na stronie internetowej większości bukmacherów legalnie działających w Polsce. Zdrowy rozsądek i ostrożne operowanie stawkami pozwoli uniknąć nam kłopotów finansowych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024