Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Krystian Bielik rozpocznie nowy sezon w podstawowym składzie Arsenalu?

Mistrzostwa Europy U-21 trwają w najlepsze i – mimo tego, że jeszcze trochę czasu do ich końca – możemy wytypować pierwszych wygranych. Rozgrywki we Włoszech wykreowały nowych bohaterów i wśród nich znaleźlibyśmy kilki Polaków.

Jednym z takich wygranych jest Krystian Bielik, który wciąż jest piłkarzem Arsenalu. Postawa Polaka na pewno nie uszła uwadze jego klubowym przełożonym. Akurat londyńczycy mają problem z obstawieniem pozycji, na której tak dobrze spisuje się Bielik.

Czy wobec tego możemy się spodziewać, że Bielik sezon 2019/20 w podstawowej jedenastce Arsenalu Londyn? Sprawdźcie ofertę takiego własnie zakładu, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan

Krystian Bielik rozpocznie sezon 2019/20 w podstawowej jedenastce Arsenalu Londyn

  • TAK – 3.15
  • NIE – 1.25

Krystian Bielik (ur. 4 stycznia 1998 w Koninie) – polski piłkarz grający na pozycji defensywnego pomocnika i środkowego obrońcy, będący zawodnikiem angielskiego klubu Arsenal F.C., aktualnie na wypożyczeniu w Charlton Athletic F.C.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023