Silesion.PL

serwis informacyjny

Cyber Monday w Betfan – odbierz do 30 Darmowych Zakładów

Black Friday za pasem, więc naturalnym jest, że pora na CYBER MONDAY! Bukmacher Betfan ma do rozdania nawet do 30 Darmowych Zakładów na esport.

CHCESZ JE ZGARNĄĆ?

Zasady są proste:

1. ZAGRAJ

Jeśli chcesz zgarnąć 10 DARMOWYCH ZAKŁADÓW na ESPORT, musisz zawrzeć kupon za 30.11 zł na typy z kategorii ESPORT. Ogólny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.80.

2  Zgarnij DARMOWY ZAKŁAD

Możesz postawić trzy (3) razy takie kupony, dzięki czemu zgarniesz nawet 30 DARMOWYCH ZAKŁADÓW! Pojedynczy DARMOWY ZAKŁAD ma wartość 2 zł i może być on użyty tylko dla kuponów z typami z kategorii Esport. Ogólny kurs kuponu DARMOWEGO ZAKŁADU nie może być mniejszy niż 3.0.

3. Promocja ważna 30.11.

Aby zgarnąć DARMOWE ZAKŁADY należy zawrzeć kupon, na którym zdarzenia zostaną rozliczone 30.11 do godz. 23:59.

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author