Silesion.PL

serwis informacyjny

Cashback w Betfan 600 PLN – zakład bez ryzyka

Zmiana oferty powitalnej w zakładach bukmacherskich BETFAN! Od teraz nowi gracze zakładający konto w legalnych polskich zakładach bukmacherskich Betfan mogą liczyć na jeden, prosty i bardzo atrakcyjny benefit – CASHBACK 600!

Cashback 600 zł zapewnia możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli pierwszy kupon okaże się nietrafiony, bukmacher ten zwróci stawkę – do 600 zł – na konto bonusowe. To najwyższe „ubezpieczenie” debiutanckiego zakładu na rynku bukmacherskim w Polsce!

Największy plus nowego bonusu powitalnego to fakt, że do przeniesienia środków z konta bonusowego na konto główne wymagany jest zaledwie 1-krotny obrót. Tak niskie kryterium jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość benefitu, jaki bukmacher przygotował dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę w BETFAN.

 • Krok 1
  OTWÓRZ KONTO
  Otwórz konto w niecałą minutę
  Pamiętaj o wpisaniu kodu rejestracyjnego BETFAN: „Legalny600
  Zajrzyj do skrzynki odbiorczej na stronie i poznaj ofertę na start
 • Krok 2
  ZAGRAJ
  Dokonaj wpłaty środków na konto
  Postaw swój pierwszy kupon
  Poczekaj na rozliczenie kuponów
 • Krok 3
  WYGRAJ LUB ODBIERZ BONUS
  Wygrałeś? Pieniądze są Twoje!
  Kupon nie wszedł? 100% stawki wraca do Ciebie jako bonus
  Przed wypłatą wymagany tylko 1-krotny obrót!
Co to jest CASHBACK w Betfan?

CASHBACK (znany też jako zakład bez ryzyka) to promocja, która jest często najbardziej atrakcyjna dla Gracza. Dlatego też i bukmacher Betfan przygotował coś naprawdę godnego uwagi. Cashback 600 zł zapewnia możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka. Jeśli pierwszy kupon okaże się nietrafiony, bukmacher ten zwróci stawkę – do 600 zł – na konto bonusowe.

Ile razy można zagrać CASHBACK W BETFAN w ramach pakietu na start?

Można zagrać 1 raz – po pierwszym depozycie Graczowi przysługuje jeden zakład bez ryzyka.

Jaki jest najlepszy kod rejestracyjny w Betfan?

Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym Legalny600” aby otrzymać jeszcze lepsze warunki bonusów powitalnych.

Co można zyskać dzięki cashbackowi bukmachera?

Jeśli Gracz kwalifikuje się do promocji to za pierwszy depozyt otrzyma zakład bez ryzyka do 600 zł ze zwrotem na konto bonusowe. Minimalna stawka kuponu przy pierwszym depozycie to 50 zł.

Jak wypłacić BONUS w BETFAN?

Należy jednokrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 3.8. Na obrót każdy Gracz ma 7 dni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024