Silesion.PL

serwis informacyjny

Bottle Cap Challenge: kto pierwszy odpowie Robertowi Lewandowskiemu?

Bottle cap Challenge to popularny viral, który od jakiegoś czasu krąży po internecie, w którym gwiazdy – i nie tylko – za pomocą kopnięcia odkorkowują butelki z przeróżnymi napojami.

Cała akcja trafiła do naszego Roberta Lewandowskiego, który postanowił nominować Novaka Djokovicia i Davida Alabę. Jak myślicie, który z nich odpowie jako pierwszy? Serb już zapowiedział, że również nakręci odpowiedni filmik, ale z drugiej strony ma on na głowie zmagania w Wimbledonie. Czy wobec tego to klubowy kolega odpowie jako pierwszy? Sprawdźcie ofertą zakładów wzajemnych zaoferowanych przez  legalnego bukmachera w Polsce czyli BETFAN

Kto pierwszy odpowie Lewandowskiemu?

  • David Alaba – kurs 1.55
  • Novak Djokovic – kurs 2.15

 

Zasady Bottle Cap Challenge są bardzo proste – zabawa polega na okręceniu zakrętki od butelki z wodą jedynie za pomocą kopnięcia z półobrotu. Wyzwanie, choć z pozoru łatwe, wcale takie nie jest. W końcu trzeba kopnąć w zakrętkę w taki sposób, by nie przesunąć, ani też nie przewrócić butelki. Najczęściej jednak, nakrętka jest już trochę poluzowana. Wideo musi być dodane w zwolnionym tempie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#bottlecapchallenge version 🍾😂😜🤙 I nominate @djokernole & @da_27 😁

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author