Silesion.PL

serwis informacyjny

Bonus 100% od depozytu dla WSZYSTKICH w Betfan tylko do środy!

Bonus 100 od depozytu dla WSZYSTKICH w Betfan tylko do srody

Bonus 100 od depozytu dla WSZYSTKICH w Betfan tylko do srody

Legalny bukmacher BETFAN nie zapomnia także o swoich stałych klientach, którzy dziś lub jutro mogą odebrać bonus od depozytu aż do 200 zł! Jest to gratyfikacja do wykorzystania nie tylko na Premier League, a na całą ofertę sportową dostępną dziś oraz jutro.

Zasady promocji:

  1. Wpłać min. 20 zł i obróć wpłaconym depozytem, wykorzystując go na dowolny kupon o kursie min. 2.5
  2. Po rozliczeniu kuponu za środki depozytowe zostanie odblokowany bonus o wartości 100% wpłaconej kwoty
  3. Aby przenieść bonus na konto depozytowe, należy obrócić całością bonusu jednokrotnie (min. 3 zdarzenia, kurs ogólny min. 3.8)
  4. Na obrót bonusem gracz ma 48 godzin od momentu wpłaty depozytu

Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author